Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 19932004 z celkového počtu 2459 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 19932004 z celkového počtu 2459 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Takový byl rok 2004 v Praze 6

Malé ohlédnutí za uplynulým rokem.
01.01.2005
náhled souboru

V břevnovské knihovně se hrál scrabble

Hráči scrabblu usedli za stolky v městské knihovně v Praze 6. Mezi regály, z nichž si normálně vybírají čtenáři knížky, se totiž uskutečnil vánoční turnaj v této hře, jejímž vášnivým vyznavačem je například písničkář Jaromír Nohavica.
29.12.2004
náhled souboru

Břevnovští se obávají stavby radiály

Výstavba břevnovské radiály, součásti městského okruhu, je zatím ve stadiu variant. Přesto se již obyvatelé Břevnova bojí, kde a jak se bude stavět. Investorem stavby je město Praha, ale otázky radiály byly i hlavním tématem setkání občanů s představiteli radnice Prahy 6.
náhled souboru

Správný tip byl 22 176 návštěvníků!

Číslo 22 176 znamená opět přepsání rekordu měsíční návštěvnosti webových stránek Prahy 6, ale také správnou odpovědět v tipovací soutěži o album THE ABBA STORY. Tipovali jste pomocí SMS a pět z Vás, kteří se správnému číslu, tedy listopadové návštěvnosti přiblížili nejvíce, získali od PRAHA.CZ album populární švédské skupiny. Ti z Vás, kteří nevyhráli, nemusí ztrácet naději. V příštím roce budete moci soutěžit na těchto stránkách po celý rok a výhry budou opravdu zajímavé. Už v lednu začínáme hrát o fotoaparát µ-mini DIGITAL!!
23.12.2004
náhled souboru

Radnice adoptovala na dálku dvě děti z Indie

Na vánočním setkání zaměstnanců radnice oznámil starosta Tomáš Chalupa zajímavou novinku – radnice se rozhodla adoptovat na dálku dvě děti z Indie. Jde o 11letou Divya Mestha a 8letého Umamaheshwar Achari. Obě děti žijí v pobřežním městečku Honavar v západní Indii.
náhled souboru

K 85 letům Prahy 6 vyšel kalendář s Čestnými občany Prahy 6

„K vydání velmi prestižního kalendáře s názvem Čestní občané Prahy 6 nás vedly dva hlavní důvody. Za prvé je určen pro rok, který si připomeneme jako kulaté výročí vzniku městské části. A za druhé, a to je již mimořádná shoda okolností, jsme dosud udělili jedenáct ocenění Čestný občan a jednu Cenu městské části, tedy máme celkem dvanáct oceněných osobností. A rok má dvanáct měsíců. Proto jsme se alespoň touto formou pokusili na tuto vzácnou konstelaci zareagovat,“ vysvětlil starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa.
22.12.2004

Betlém s vůní skořice

V roce 1972 se paní Helena Horálková chtěla odměnit faráři v kostele sv. Matěje nad pražským Šáreckým údolím za péči, kterou věnoval její matce. Upekla perníkový betlém, nazdobila a přinesla na faru. Asi netušila, jakou tradici právě zakládá.
21.12.2004
náhled souboru

Lidé diskutovali o budoucí podobě archeologického parku

Zhruba hodinu trvala sobotní veřejná debata o budoucí podobě dnešního archeologického parku v Liboci. Pozvání starosty Prahy 6 Tomáše Chalupy přijalo, a svůj názor přišlo říct, zhruba třicet lidí, kteří v okolí parku bydlí.
náhled souboru

Kalendářem to začalo, Knihou o Bubenči to končí

Novou publikaci Knihu o Bubenči slavnostně pokřtili ve středu 15. prosince v bubenečské restauraci U Kmotra zpěvák Jan Kalousek, starostka Prahy 7 Ivana Kučerová, starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa a vnuk prvního bubenečského starosty Vratislav Vlček.
16.12.2004
náhled souboru

Lávka se otevřela lidem

Nebezpečné přecházení ulice Patočkova v Břevnově je minulostí. Lidem už několik dnů slouží lávka, která byla dnes slavnostně otevřena. Lávka spojuje Slavníkovu a Anastázovu ulici.
náhled souboru

Centrum výzkumu a vývoje má stát v Dejvicích

V rozsáhlém komplexu vysokých škol v Praze 6 vyroste Národní technická knihovna. Knihovna se má stát centrem výzkumu a vývoje, vzdělávání a veřejných informačních služeb. Projekt bude možné zařadit mezi první projekty partnerství soukromého a veřejného sektoru v České republice, tak zvaných PPP projektů.
náhled souboru

Vánoční nadílka od PRAHA6.CZ

Na závěr roku připravilo odd. styku s veřejností radnice Prahy 6 internetovou vánoční soutěž. Vyhrát lze novinkový výběr hitů s názvem THE ABBA STORY.
10.12.2004

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=1992&crc=67166febe1ca5e69d3f4d551a32da3a9 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz