Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 19691980 z celkového počtu 2480 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 19691980 z celkového počtu 2480 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Na jaře bude obora Hvězda „jako nová“

Častým cílem procházek a výletů v Praze 6 je obora Hvězda. V ní návštěvníci zvědavě sledují postup rekonstrukce, zejména práce na parteru před letohrádkem, a nešetří komentářem. „Předtím to bylo mnohem zajímavější, je to celé nevýrazné. No, uvidíme na jaře,“ říká jedna z víkendových návštěvnic.

Do dubna budou schváleny ceny dvou tisíc bytů

Privatizace obecních bytů již postupuje v zavedených kolejích. Téměř ve všech domech určených k prodeji je již dokončeno laserové přeměřování pro prohlášení vlastníka. Na jeho základě zastupitelé postupně schvalují ceny bytů v domech podle v minulosti schváleného seznamu.
náhled souboru

Skleňák bude mít opravený kabát

Významná památka funkcionalistické architektury v památkové zóně Bubenče na sebe znovu poutá pozornost. Rekonstrukce uliční fasády „Skleňáku“, jak se Skleněnému paláci na náměstí Svobody v Bubenči říká, bude dokončena do poloviny letošního roku. V zimě z domu zmizelo lešení, proto si chodec mohl všimnout, že místa, kde původní obklad vypadl, jsou zaplněna novými tvarovkami.
náhled souboru

Na řadě je nyní Malovanka

Mimoúrovňová křižovatka umožní využití kapacity levobřežních tunelů, říká radní hlavního města Radovan Šteiner.
náhled souboru

Děti si mohou hrát v břevnovském centru i na poslance

Nové prostory, kam mohou přicházet děti hrát si na poslance, zahrát si fotbal a jiné hry nebo řešit osobní problémy, využívá od včerejška občanské sdružení Prev-Centrum v suterénu bývalé mateřské školy v Meziškolské ulici v Břevnově.
náhled souboru

Portál PRAHA6.CZ postupuje do celostátního kola

Praha 6 se stala nejúspěšnější výpravou ve včerejším finále krajského kola celostátní soutěže Zlatý erb. Po verdiktu poroty si portál PRAHA6.CZ odnesl vítězství i druhé místo v kategorii Nejlepší elektronická služba, získal zvláštní Cenu veřejnosti a v kategorii Nejlepší webové stránky městských částí skončil na 4. místě!! Díky vítězství s produktem Elektronické tržiště jako nejlepší elektronické službě postupuje PRAHA6.CZ i do celostátního kola, které začíná 4. března.
náhled souboru

8 z 11 nejlepších elektronických služeb nabízí PRAHA6.CZ

To, že vloni prezentovaný slogan „PRAHA6.CZ mění tvář“ nebyl jen prázdným pojmem, dokazuje nejen zájem občanů o webové stránky, ale také rozhodnutí poroty celostátní soutěže Zlatý erb 2005. Stránky PRAHA6.CZ se totiž dostaly ve dvou kategoriích do finále krajského kola Zlatého erbu, přičemž v kategorii „Nejlepší elektronická služba“ je z celkového počtu jedenácti finálových produktů celkem 8 právě ze stránek PRAHA6.CZ!!
náhled souboru

Mariáš je velká věda

Zájezdní hostinec Na Slamníku v Bubenči se v sobotu 26. února proměnil v doupě mariášníků. Už od rána se tam konal turnaj celostátní ligy licitovaného mariáše a své síly přišlo poměřit více než 120 karbaníků. Nechyběl ani loňský mistr ligy - osmadvacetiletý Marek Polka.
28.02.2005
náhled souboru

Večerem na nitích Spejbl s Hurvínkem oslavili jubileum

Výročí deseti let od chvíle, kdy se v roce 1995 ocitli na novém působišti v rekonstruovaném kině Svornost v Dejvicích, oslavili včera členové pražského Divadla Spejbla a Hurvínka. Jejich "večer na nitích" připomněl i to, že letos uplyne 60 let, co se profesor Josef Skupa vydal se svým divadélkem z Plzně do Prahy.
25.02.2005
náhled souboru

Starosta odměnil nejlepší strážníky roku 2004

Starosta Tomáš Chalupa udělil finanční odměny třem nejlepším strážníkům městské policie v Praze 6 za loňský rok. Strážníkem roku 2004 se stal strážník Daniel Siegel, který pracuje v okrsku č. 22 v Dejvicích – Podbabě. Za profesionální vystupování a aktivní a iniciativní přístup, mnohdy nad rámec pracovních povinností, jej radnice odměnila částkou 15 tisíc korun.
náhled souboru

Zelenkův snímek Příběhy obyčejného šílenství měl premiéru

Za film poněkud smutnější a snad i trochu pokornější, než byla jeho předchozí díla, považuje režisér a scenárista Petr Zelenka snímek Příběhy obyčejného šílenství, který měl včera večer oficiální premiéru v Praze. Komediální love story vznikla podle stejnojmenné hry, kterou tvůrce Samotářů, Knoflíkářů a Roku ďábla napsal a nastudoval pro Dejvické divadlo v Praze 6.
24.02.2005

Zimní maraton přilákal 150 lidí

Zima a cyklistika, proč by ne. S tímto rčením dorazily na start třetího ročníku cyklistického zimního maratonu téměř dvě stovky cyklistů. Startovalo se z vysokoškolskému areálu v Bechyňově ulici v Dejvicích. Vyznavače jízdy na horských kolech neodradil ani sníh a mráz.
21.02.2005

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=1968&crc=add93bc13a798d7353a9626c4d93c694 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz