Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 19451956 z celkového počtu 2511 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 19451956 z celkového počtu 2511 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Na Ladronce začalo fungovat sportovní zázemí

V rekonstruovaném objektu usedlosti Ladronka začalo fungovat sportovní zázemí pro návštěvníky areálu. K dispozici je půjčovna sportovního vybavení (in-line brusle, kola), bufet, venkovní občerstvení a veřejné záchody. Ladronka, se svým tři a půl kilometru dlouhým okruhem s asfaltovým povrchem, je ideálním místem k jízdě na in-line bruslích. Dráha je obousměrná a téměř celá osvětlená.
26.07.2005
náhled souboru

Petynka zvyšuje komfort

Návštěvníky aquaparku Petynka už nemusí trápit nedostatek místa pro auta. Kvůli záborům pro chystanou stavbu mimoúrovňové křižovatky Malovanka bylo ještě minulý týden parkování v okolí Petynky velmi složité. Nyní, po jednáních radnice Prahy 6 s ministerstvem obrany, vznikla dočasná odstavná plocha, která pojme téměř 300 aut.

Oprava vodovodních řadů bude mít dopad na dopravu

Ulice Pod Kaštany a Jaselskou čekají od 2.7. do 30.8. rozsáhlé opravy s částečnými i úplnými uzavírkami obou komunikací. Pražská vodohospodářská společnost tady bude provádět komplexní opravy vodovodních řadů, které jsou uloženy pod komunikacemi.

Přívoz Sedlec – Zámky opět v provozu

Dnes byl po dvou desetiletích obnoven provoz, který spojuje Sedlec a Zámky, tedy Prahu 6 a Prahu 8. Toto spojení je atraktivní zejména pro výlety vltavským údolím, např. okruh Stromovka–Troja–Zámky–Sedlec–Podbaba–Stromovka, ale i pro běžné denní cesty.

Stanovisko MČ Praha 6 k řešení dopravy v klidu

Řešení problematiky dopravy v klidu v rámci městské části je jedním z největších dopravních problémů. K vypracování kvalifikovaného systémového řešení nechala Městská část Praha 6 zpracovat v září 2004 Analýzu dopravy v klidu. Tato analýza zahrnuje část území MČ Praha 6, část k.ú. Dejvice a Bubeneč.

Stop Graffiti má úspěchy

Antisprejerový program Prahy 6 „Stop Graffiti“ - vyhodnocení II. etapy určené zejména soukromým majitelům nemovitostí po 3 letech působení.
náhled souboru

Houška udržel Břevnov

Dva pražské týmy se rvaly až do posledních minut sezony České fotbalové ligy o splnění svého cíle, ale uspěl jen jeden z nich, břevnovští Dragouni.
20.06.2005
náhled souboru

Legionáři v Písecké bráně

Starosta Tomáš Chalupa a místopředseda Československé obce legionářské brig. gen. Josef Hercz předali legionářům Prahy 6 Pamětní medaile k 60. výročí konce II. světové války, které jim byly uděleny ministerstvem obrany České republiky, ministerstvem obrany Slovenské republiky a prezidentem Ruské federace.
17.06.2005
náhled souboru

V nabídce sportovních aktivit vítězí beach volejbal

V květnu kvůli nepříznivému počasí rozhodně nepadaly rekordy v návštěvnosti koupališť, proto se jako důležité ukázala nabídka volnočasových aktivit a sportovních možností.
náhled souboru

Praha 6 představila nový logotyp

Právě v roce, kdy městská část slaví 85. výročí svého vzniku, dochází k velmi významné události – vytvoření loga a logotypu. Praha 6 se tak stala první městskou částí v hlavním městě s vlastním logem. Dosud městskou část identifikoval znak a prapor. Dalším symbolem, který je platný od roku 2002 je Den Prahy 6 a nyní se k tomu přidává i logo.
náhled souboru

Orientace po obvodu bude jednodušší

Od dnešního dne se občané a návštěvníci Prahy 6 mohou setkat s novým prvkem – novým orientačním systémem. Na zhruba dvou stovkách sloupů je umístěno téměř 900 cedulí, které usnadní orientaci při hledání nejrůznějších cílů. Zároveň každého návštěvníka Prahy 6 vítá či loučí se s ním na hranicích 17 hraničních sloupů.
náhled souboru

V Praze 6 se lidé cítí bezpečně

Krádeže automobilů a vykrádání aut patří mezi faktory, které nejvíce ovlivňují kriminalitu v Praze 6. Vyplývá to z policejní zprávy o bezpečnostní situaci v tomto území za loňský rok. Pozitivní však je, že počty případů klesají. I tak obyvatelé hlavního města považují Prahu 6 za nejbezpečnější městskou část. To je jeden ze závěrů průzkumu pocitu bezpečí, který mezi obyvateli Prahy provedl magistrát.
08.06.2005

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=1944&crc=2ab3be3c50a6fe38ddb18808d3aabfb3 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz