Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 18491860 z celkového počtu 2356 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 18491860 z celkového počtu 2356 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Děti si mohou hrát v břevnovském centru i na poslance

Nové prostory, kam mohou přicházet děti hrát si na poslance, zahrát si fotbal a jiné hry nebo řešit osobní problémy, využívá od včerejška občanské sdružení Prev-Centrum v suterénu bývalé mateřské školy v Meziškolské ulici v Břevnově.
náhled souboru

Portál PRAHA6.CZ postupuje do celostátního kola

Praha 6 se stala nejúspěšnější výpravou ve včerejším finále krajského kola celostátní soutěže Zlatý erb. Po verdiktu poroty si portál PRAHA6.CZ odnesl vítězství i druhé místo v kategorii Nejlepší elektronická služba, získal zvláštní Cenu veřejnosti a v kategorii Nejlepší webové stránky městských částí skončil na 4. místě!! Díky vítězství s produktem Elektronické tržiště jako nejlepší elektronické službě postupuje PRAHA6.CZ i do celostátního kola, které začíná 4. března.
náhled souboru

8 z 11 nejlepších elektronických služeb nabízí PRAHA6.CZ

To, že vloni prezentovaný slogan „PRAHA6.CZ mění tvář“ nebyl jen prázdným pojmem, dokazuje nejen zájem občanů o webové stránky, ale také rozhodnutí poroty celostátní soutěže Zlatý erb 2005. Stránky PRAHA6.CZ se totiž dostaly ve dvou kategoriích do finále krajského kola Zlatého erbu, přičemž v kategorii „Nejlepší elektronická služba“ je z celkového počtu jedenácti finálových produktů celkem 8 právě ze stránek PRAHA6.CZ!!
náhled souboru

Mariáš je velká věda

Zájezdní hostinec Na Slamníku v Bubenči se v sobotu 26. února proměnil v doupě mariášníků. Už od rána se tam konal turnaj celostátní ligy licitovaného mariáše a své síly přišlo poměřit více než 120 karbaníků. Nechyběl ani loňský mistr ligy - osmadvacetiletý Marek Polka.
28.02.2005
náhled souboru

Večerem na nitích Spejbl s Hurvínkem oslavili jubileum

Výročí deseti let od chvíle, kdy se v roce 1995 ocitli na novém působišti v rekonstruovaném kině Svornost v Dejvicích, oslavili včera členové pražského Divadla Spejbla a Hurvínka. Jejich "večer na nitích" připomněl i to, že letos uplyne 60 let, co se profesor Josef Skupa vydal se svým divadélkem z Plzně do Prahy.
25.02.2005
náhled souboru

Starosta odměnil nejlepší strážníky roku 2004

Starosta Tomáš Chalupa udělil finanční odměny třem nejlepším strážníkům městské policie v Praze 6 za loňský rok. Strážníkem roku 2004 se stal strážník Daniel Siegel, který pracuje v okrsku č. 22 v Dejvicích – Podbabě. Za profesionální vystupování a aktivní a iniciativní přístup, mnohdy nad rámec pracovních povinností, jej radnice odměnila částkou 15 tisíc korun.
náhled souboru

Zelenkův snímek Příběhy obyčejného šílenství měl premiéru

Za film poněkud smutnější a snad i trochu pokornější, než byla jeho předchozí díla, považuje režisér a scenárista Petr Zelenka snímek Příběhy obyčejného šílenství, který měl včera večer oficiální premiéru v Praze. Komediální love story vznikla podle stejnojmenné hry, kterou tvůrce Samotářů, Knoflíkářů a Roku ďábla napsal a nastudoval pro Dejvické divadlo v Praze 6.
24.02.2005

Zimní maraton přilákal 150 lidí

Zima a cyklistika, proč by ne. S tímto rčením dorazily na start třetího ročníku cyklistického zimního maratonu téměř dvě stovky cyklistů. Startovalo se z vysokoškolskému areálu v Bechyňově ulici v Dejvicích. Vyznavače jízdy na horských kolech neodradil ani sníh a mráz.
21.02.2005
náhled souboru

Novinka! Elektronické tržiště!!

Průlomový produkt, který na webových stránkách měst a obcí nemá obdobu, zřídila Městská část Praha 6. Jedná se o tzv. „Elektronické tržiště“, jehož cílem je zadávat zakázky transparentně a operativně.

O otevřenosti a transparentnosti on-line

O otevřenosti a transparentnosti si lidé povídali on-line se starostou Prahy 6 Tomášem Chalupou dnes mezi 12 – 13 hodinou na webových stránkách Prahy 6. On-line diskutování zavedla radnice Prahy 6 vloni na podzim a dosud proběhly touto metodou tři rozhovory. Tento způsob diskutování chce radnice pravidelně využívat k dalšímu dialogu s občany na nejrůznější témata.

Oprava Ladronky bude hotova do konce června,hledá se nájemce

Oprava bývalého statku Ladronka v Praze 6 bude hotova do konce června. Radnice šesté městské části nyní hledá jednoho nebo více nájemců, kteří budou budovu provozovat. Podle záměru v ní bude lepší restaurace, standardní restaurace s bowlingem, rychlým občerstvením, veřejnými šatnami a sociálním zařízením a půjčovna sportovního nářadí.
náhled souboru

Pomník chemiku Wichterlemu by mohl být odhalen v září

Pomník významnému českému chemikovi Ottovi Wichterlemu, který má stát před Ústavem makromolekulární chemie v Praze 6, by mohl být odhalen v září. Na včerejší vernisáži soutěžních návrhů to řekl vedoucí odboru územního rozvoje dejvické radnice Bohumil Beránek. Před ústavem, který Wichterle založil, bude stát dílo sochaře Michala Gabriela, jež má představovat strom vědění.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=1848&crc=38c6b382aa6f881919a9830ce80664b1 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz