Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 18371848 z celkového počtu 2489 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 18371848 z celkového počtu 2489 vyhovujících záznamů.

Zastupitelé schválili prodej divadelní lodi bratrům Formanům

Zastupitelé schválili prodej tlačného člunu, který tvoří základ „divadelní lodi“, občanskému sdružení Divadlo bratří Formanů, v jehož majetku je vnitřní vybavení.
10.03.2006
náhled souboru

Chalupa: Dejvická ulice musí zůstat tradiční hlavní třídou

Starosta Tomáš Chalupa včera pozval na radnici ke společnému stolu všechny majitele a spolumajitele domů na Dejvické ulici. Cílem tohoto neformálního setkání bylo zahájit diskusi o budoucnosti Dejvické ulice, kterou v dlouhodobém časovém horizontu logicky ovlivní výstavby nákupních obchodních center v Praze 6.
09.03.2006
náhled souboru

Úřední hodiny až do 20 hodin

Pondělní úřední hodiny v informační kanceláři v budově radnice Prahy 6 budou od 6. března rozšířeny až do osmé hodiny večerní. Fungovat zde bude podatelna, ověřování a zároveň informační kancelář.

Radnice chystá rekonstrukci obecních domů

Domy, kterých se nedotkla privatizace a zůstávají natrvalo majetkem obce, se staly vizitkou městské části. Řada z nich je ve špatném technickém stavu. Radnice nechala zpracovat jejich přehled a postupně připravuje generální rekonstrukce těchto objektů.
náhled souboru

Radnice vystavuje Modré obrazy

V tzv. Galerii chodba neboli v 1. patře radnice vystavuje své kresby Petra Kameníčková. Česká televize v současné době o této tělesně postižené výtvarnici natáčí dokument.
22.02.2006
náhled souboru

Český lev, ceny Alfréda Radoka nebo Thálie?

Jméno Dejvického divadla nebo jeho členů se objevuje hned v několika nominacích na nejprestižnější divadelní i filmové ceny za rok 2005. Radnice Prahy 6 podporuje Dejvické divadlo čtyřletým grantem ve výši téměř 40 mil. korun.
22.02.2006

Výroční zprávy Úřadu městské části Praha 6

Každý povinný subjekt musí vždy do 1. března zveřejnit výroční zprávu za předcházející kalendářní rok o své činnosti v oblasti poskytování informací. Výroční zpráva se zpracovává v souladu s ustanovením § 18 zákona čís. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím ve znění pozdějších předpisů.

Za rychlost na pokutách 5 miliónů

Stížnosti obyvatel na rychlost na silnicích jsou předmětem debat na každém setkání s občany. Evropská, Patočkova, Na Pískách, to jsou pouze některé ulice, kde se lidé bojí přecházet a děsí se bezohledných řidičů. Jejich stížnostem pak čelí policisté.

Blikajícím kódem proti spamovacím robotům

Nešvar elektronické komunikace – spamy – se nevyhnul ani webovým stránkám Prahy 6. Zprávy, které rozesílal naprogramovaný robot, postihly minulý týden diskusní forum stránek Prahy 6. Během jediného dne se mezi příspěvky návštěvníku webu objevilo zhruba 70 spamů a každý den se situace opakovala.
17.02.2006

Ulice Prahy 6 by mohly ožít restauracemi

Otevřít prostor ulic lidem a oživit chodníky, o to se radnice Prahy 6 pokusí nabídkou pro majitele obchůdků a restaurací. Nižší taxou, kterou bude požadovat za zábor chodníku, chce vybídnout podnikatele, aby si v letním období zřizovali zahrádky.
náhled souboru

Třídění odpadu se rozšiřuje

V Praze 6 přibyla další stanoviště kontejnerů na tříděný odpad a častěji se budou vyvážet. Rozšířila se také možnost pro lidi, kteří chtějí ukládat krabice od nápojových kartonů do speciálních kontejnerů.

Ručně šité boty od Moučky z Dejvic

Na Pražském hradě vládl toho času Novotný, ale v podhradí, v dejvické ulici K Brusce, zastával mnohem silnější pozici pan Moučka. Jeho křestní jméno si málokdo pamatuje, protože se o něm po celé Praze mluvilo právě jen jako o Moučkovi.
04.02.2006

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=1836&crc=4938ec5e8de7e9d3fe4c44cae872359e ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz