Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 18251836 z celkového počtu 2485 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 18251836 z celkového počtu 2485 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Vltava poklesla, pohotovost v Praze 6 ale trvá

Hladina Vltavy v Praze během včerejšího odpoledne viditelně poklesla. Průtok vody se snížil a ve 20 hodin dosahoval 1 340 m3/s. To znamená, že v hlavním městě stále trvá 2. stupeň povodňové aktivity. Povodí Vltavy ujišťuje, že průtok nadále nepřekročí hranici 1 500 m3/s.
náhled souboru

Rozvodněnou Vltavu hlídají i vězni

Před čtyřmi lety se chodil na tu spoušť dívat se psem do Stromovky, dnes kousek odtud čistí břeh Vltavy od naplavenin. Před čtyřmi lety byl svobodný mladý muž těsně před třicítkou, dnes je ve vězení.
náhled souboru

Druhý stupeň povodňové aktivity v Praze 6

Od včerejší noci má radnice Prahy 6 nonstop pohotovost. Dnes ráno svolal starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa Povodňový štáb. Důvodem je II. povodňový stupeň, který v tuto chvíli platí v hlavním městě. První opatření, které Povodňový štáb Prahy 6 přijal, bylo zprovoznění bezplatné infolinky  800 100 290.
náhled souboru

Praha 6 má nejlepší webové stránky v kraji

Praha 6 se stala nejúspěšnější výpravou v dnešním finále krajského kola celostátní soutěže Zlatý erb. Po verdiktu poroty si portál PRAHA6.CZ odnesl vítězství v kategorii Nejlepší webové stránky města a druhé místo v kategorii Nejlepší elektronická služba za fulltextové vyhledávání s pamětí a statistikou. Zároveň získal zvláštní cenu k měsíci internetu - za neustálý přínos a rozvoj internetové komunikace s veřejností.
náhled souboru

Stavební úřad zlikvidoval černou stavbu

Na černo postavený domek v Liboci rozebraly bagry. Demolici provedl stavební odbor radnice poté, co pravděpodobný majitel ani stavebník přes opakované výzvy neplnil nařízení k odstranění stavby. Během bourání došlo k napadení úředníka z radnice.
27.03.2006

Lidé sklady místo Ergonu nechtějí

Nedostavěný areál Ergonu, jehož ocelová konstrukce léta „straší“ v Ruzyni, by měla zmizet do konce června. Výběrové řízení, které vypsal magistrát, vyhrála pozemek firma Bredo. Podmínkou k získání pozemku je odstranění torza Ergonu. S tím firma již začala.
náhled souboru

Permoník se probudil ze zimního spánku

Celoměstská hra Permoník, kterou hrají děti v Praze 6 už třetím rokem, se probudila ze zimního spánku. Pro všechny děti, které vloni Permoníkovi napsaly dopis nebo namalovaly obrázek, byly dnes na radnici připraveny dárky.

Břevnovská radiála pouze v tunelu

Břevnovská radiála by podle požadavků městské části měla být plně vedena v tunelu, a to v obou směrech. Vyplývá to z vyjádření, které schválili radní Prahy 6. Ti se společně s odbornými komisemi vyjadřovali k záměru stavby z hlediska jejích vlivů na životní prostředí.
20.03.2006

Zastupitelé schválili prodej divadelní lodi bratrům Formanům

Zastupitelé schválili prodej tlačného člunu, který tvoří základ „divadelní lodi“, občanskému sdružení Divadlo bratří Formanů, v jehož majetku je vnitřní vybavení.
10.03.2006
náhled souboru

Chalupa: Dejvická ulice musí zůstat tradiční hlavní třídou

Starosta Tomáš Chalupa včera pozval na radnici ke společnému stolu všechny majitele a spolumajitele domů na Dejvické ulici. Cílem tohoto neformálního setkání bylo zahájit diskusi o budoucnosti Dejvické ulice, kterou v dlouhodobém časovém horizontu logicky ovlivní výstavby nákupních obchodních center v Praze 6.
09.03.2006
náhled souboru

Úřední hodiny až do 20 hodin

Pondělní úřední hodiny v informační kanceláři v budově radnice Prahy 6 budou od 6. března rozšířeny až do osmé hodiny večerní. Fungovat zde bude podatelna, ověřování a zároveň informační kancelář.

Radnice chystá rekonstrukci obecních domů

Domy, kterých se nedotkla privatizace a zůstávají natrvalo majetkem obce, se staly vizitkou městské části. Řada z nich je ve špatném technickém stavu. Radnice nechala zpracovat jejich přehled a postupně připravuje generální rekonstrukce těchto objektů.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=1824&crc=6d23ba7fe2749bb879aa963b81d143ad ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz