Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 18131824 z celkového počtu 2485 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 18131824 z celkového počtu 2485 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Legendární soutěž opět startuje

Hanspaulská liga - s jarem opět přicházejí kuriózní fotbalová klání 736 družstev.
20.04.2006

Roztocká bude neprůjezdná do podzimu

Kvůli opravě pobřežní silnice čeká řidiče na severu hlavního města půlroční objížďka.
náhled souboru

...Tatran 4ever! O5 mistři! 6 je náš!! Tatran mistrem!!

Po sobotní výhře 7:5 a dnešním vítězství 5:3 si Tatran Střešovice již počtvrté v řadě odváží titul z domácí palubovky FBC Ostrava a navíc je to již pošesté v řadě co Tatran stanul na místě nejvyšším!

Praha 6 nebude ani letos podnikatelům zvyšovat nájemné

Rada rozhodla nezvyšovat nájemné z nebytových prostor o index průměrné míry inflace za uplynulý rok. Podnikatelům tak letos nezvýší nájemné o 1,9 %.

Poskytnutí 2 miliónového daru městu Veselí nad Lužnicí

Rada souhlasila se záměrem poskytnout finanční dar ve výši 2 mil. korun na odstranění následků letošní povodně městu Veselí nad Lužnicí. Dar budou ještě schvalovat zastupitelé dne 28. dubna.
12.04.2006
náhled souboru

Další škola v Praze 6 zrekonstruována

Dnes byl slavnostně předán další zrekonstruovaný objekt základní školy v Praze 6 – tentokrát Emy Destinnové v Bubeneči v ul. Českomalínská. Rekonstrukce trvala čtyři měsíce (červen – září 2005) a stála radnici 13,3 mil. Kč.
náhled souboru

Zasekne se Tatran, továrna na tituly?

Málokterá česká liga má v současnosti tak stereotypní konečné výsledky a tak podobné scénáře jednotlivých ročníků jako ta florbalová. Dovedete si představit, že by třeba v hokeji vyhrála titul pětkrát za sebou Sparta, přičemž potřetí za sebou by ve finále porazila Vítkovice? To, co je v jiných sportech takřka nemyslitelné, je ve florbalu realitou. Když si místo Sparty dosadíte Tatran Techtex Střešovice a místo Vítkovic tým FBC SGB Pepino Ostrava.
náhled souboru

Lidé si mohou požádat o příspěvek na květinovou výzdobu oken

Formou grantu rozšíří a doplní radnice Prahy 6 květinovou výzdobu nejen na plochách veřejné zeleně, ale i v oknech směřujících na veřejná prostranství.
náhled souboru

Fotografie na diskusním foru

Je tomu sotva pár dní, co skončila soutěž Zlatý erb 2006, ve které Praha 6 vyhrála cenu za Nejlepší webové stránky města roku 2006 v krajském kole a už portál PRAHA6.CZ přichází s další revoluční novinku v komunikaci s veřejností! Na základě podnětu občana umožnil portál přiřazovat k příspěvkům v diskusním foru přílohy ve formátech JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, XLS a TXT do velikosti 1MB.
náhled souboru

Bezpečná ulice začíná Dejvickou

Starosta Tomáš Chalupa uvítal ochotu pěti zástupců bank se sídlem na Dejvické ulici a blízkém okolí – Komerční banky, Raiffeisen Bank, eBanky, České spořitelny a GE Money – jednat o obecním projektu Bezpečná ulice. Projekt má za cíl eliminovat pouliční kriminalitu a loupežné přepadávání bank.
náhled souboru

Skončil II. povodňový stupeň

Po čtyřech letech od historických povodní Vltava v Praze 6 zazlobila znovu. Starosta Tomáš Chalupa okamžitě spustil režim – krizový plán, který má radnice Prahy 6 velmi podrobně zpracovaný, a to nejen pro případ povodní. Od 28. března, kdy byl v Praze vyhlášen druhý povodňový stupeň, přešla radnice do pohotovosti, tzn. že do odvolání byla pro zaměstnance radnice pracovní pohotovost 24 hodin denně. Ta skončila dneškem, kdy byl zrušen II. povodňový stupeň.
náhled souboru

Orlík začal odpouštět více vody

Kolem poledne začal Orlík odpouštět z přehrady více vody, proto Vltava v Praze opět stoupla. Průtok se pohybuje na zhruba 1460 krychlových metrech za vteřinu a může se ještě mírně zvyšovat, ale je stále regulován Vltavskou kaskádou.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=1812&crc=15106e5bd38dde8f37c323591f4b854e ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz