Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 17891800 z celkového počtu 2485 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 17891800 z celkového počtu 2485 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

ON-LINE: Volby 2006

Volební místnosti se uzavřely. Podívejte se na celkové výsledky hlasování a na volební zpravodajství z obou volebních dnů spolu s reportéry online deníku Aktuálně.cz z řady míst v celé republice. Nechybí mezi nimi ani reportáže z Prahy 6 s Martinou Mackovou.
02.06.2006
náhled souboru

Nový přívoz zjednoduší výlety do ZOO a Botanické zahrady

Především návštěvníci ZOO a Botanické zahrady uvítají další přívoz přes Vltavu, který Praha 6 společně s Povodím Vltavy otevírá od 28. června mezi Podbabou (Praha 6) a Podhořím (Praha-Troja). Přívoz začne fungovat přesně rok po zahájení provozu nedalekého přívozu mezi Sedlecem (Praha 6) a Bohnicemi (Praha 8).
31.05.2006
náhled souboru

Na Vítězném náměstí stojí první automatické veřejné WC

V Praze 6 na Vítězném náměstí, nedaleko zastávek tramvaje, je nainstalováno první automatické veřejné WC v Praze 6. Veřejné WC s nepřetržitým provozem je umístěno v reklamní sloupu, který je součástí mobiliáře společnosti JCDecaux.
náhled souboru

Na Hanspaulku za sportem

Na místě, kde vznikla pražská soutěž v malé kopané Hanspaulská liga, včera otevřela Praha 6 sportovní areál pro veřejnost, který v hlavním městě nemá obdoby.
30.05.2006

Opsáno odjinud: Normálka

Nedoslechnout se o tom, co komu kdo dal, kolik bylo kapříků a kde je nevěstinec, popřípadě kolik je jeho nájemné a co tomu všemu říká Transparency International, je v České republice nemožné. V každodenním životě už našinec reaguje jen odevzdaným povzdechem: normálka. Tak to tady chodí. Odvažuji se v protikladu k této všeobecně uznávané náladě tvrdit, že nechodí. Nebo aspoň ne všude. Tento pocit mi doslova vnutila administrativa městské části Praha 6.
24.05.2006

Hlavní město a Praha 6 společně opraví silnice v Sedlci

Hlavní město a Praha 6 společně zajistí dokončení výstavby splaškové kanalizace v Sedlci i obnovu místních komunikací, které stavba zasáhla.
náhled souboru

Začal "Dialog prostoru a času"

Jak vypadala Praha 6 před 80 lety? Porovnejte ji s tím, jak vypadá dnes. Unikátní výstavu fotografií s názvem Dialog prostoru a času zahájil starosta Tomáš Chalupa ve čtvrtek 18. května v Písecké bráně.
22.05.2006

Lustr si posvítil na prodej alkoholu

Na podávání alkoholu mladistvým se v noci z pátku na sobotu soustředil policejní zátah ve 25 hospodách, barech a diskotékách v Praze 6. Tato kontrola by se podle starosty Chalupy měla v budoucnu opakovat.
náhled souboru

Spejbl a Hurvínek: Do ústavu nejdeme!

Legendární loutky - čerstvý osmdesátník Hurvínek a o šest let starší »taťulda« Spejbl - nepůjdou do domova důchodců! Po osmi letech sporů Vrchní soud v Praze definitivně rozhodl, že na české »rodinné stříbro« nemá nárok dědic zakladatele divadla Josefa Skupy - Městský ústav sociálních služeb v Plzni, ale ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka Helena Štáchová.
12.05.2006
náhled souboru

Grand Prix 2006 má "bytovka" z Petřin

Jestli sázkové kanceláře letos vypsaly kursy na nejprestižnější českou architektonickou soutěž, její vítěz byl určitě původně outsiderem. Žádné monumentální dílo, experiment či neobvyklá realizace. Ale barevná, členitá bytovka na dobré adrese v Praze.
náhled souboru

Včelí roj vyděsil školáky

Konec dnešního odpoledního vyučování na základní škole Emy Destinnové na náměstí Svobody v Praze 6 – Bubenči se rázem změnil ve chvilky napětí a pro někoho i možného ohrožení.
náhled souboru

Pro Podbabu zvítězila souvislá budova bytového komplexu

Soutěžní návrhy mladých evropských architektů pro Prahu a Plzeň, které vznikly v rámci osmého ročníku soutěže Europan, si zájemci budou moci prohlédnout v pražské Galerii Jaroslava Fragnera od 15. do 25. května.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=1788&crc=9a8f3a4a70ac65c91e8564268565ae57 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz