Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 16711682 z celkového počtu 2337 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 16711682 z celkového počtu 2337 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Zasekne se Tatran, továrna na tituly?

Málokterá česká liga má v současnosti tak stereotypní konečné výsledky a tak podobné scénáře jednotlivých ročníků jako ta florbalová. Dovedete si představit, že by třeba v hokeji vyhrála titul pětkrát za sebou Sparta, přičemž potřetí za sebou by ve finále porazila Vítkovice? To, co je v jiných sportech takřka nemyslitelné, je ve florbalu realitou. Když si místo Sparty dosadíte Tatran Techtex Střešovice a místo Vítkovic tým FBC SGB Pepino Ostrava.
náhled souboru

Lidé si mohou požádat o příspěvek na květinovou výzdobu oken

Formou grantu rozšíří a doplní radnice Prahy 6 květinovou výzdobu nejen na plochách veřejné zeleně, ale i v oknech směřujících na veřejná prostranství.
náhled souboru

Fotografie na diskusním foru

Je tomu sotva pár dní, co skončila soutěž Zlatý erb 2006, ve které Praha 6 vyhrála cenu za Nejlepší webové stránky města roku 2006 v krajském kole a už portál PRAHA6.CZ přichází s další revoluční novinku v komunikaci s veřejností! Na základě podnětu občana umožnil portál přiřazovat k příspěvkům v diskusním foru přílohy ve formátech JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, XLS a TXT do velikosti 1MB.
náhled souboru

Bezpečná ulice začíná Dejvickou

Starosta Tomáš Chalupa uvítal ochotu pěti zástupců bank se sídlem na Dejvické ulici a blízkém okolí – Komerční banky, Raiffeisen Bank, eBanky, České spořitelny a GE Money – jednat o obecním projektu Bezpečná ulice. Projekt má za cíl eliminovat pouliční kriminalitu a loupežné přepadávání bank.
náhled souboru

Skončil II. povodňový stupeň

Po čtyřech letech od historických povodní Vltava v Praze 6 zazlobila znovu. Starosta Tomáš Chalupa okamžitě spustil režim – krizový plán, který má radnice Prahy 6 velmi podrobně zpracovaný, a to nejen pro případ povodní. Od 28. března, kdy byl v Praze vyhlášen druhý povodňový stupeň, přešla radnice do pohotovosti, tzn. že do odvolání byla pro zaměstnance radnice pracovní pohotovost 24 hodin denně. Ta skončila dneškem, kdy byl zrušen II. povodňový stupeň.
náhled souboru

Orlík začal odpouštět více vody

Kolem poledne začal Orlík odpouštět z přehrady více vody, proto Vltava v Praze opět stoupla. Průtok se pohybuje na zhruba 1460 krychlových metrech za vteřinu a může se ještě mírně zvyšovat, ale je stále regulován Vltavskou kaskádou.
náhled souboru

Vltava poklesla, pohotovost v Praze 6 ale trvá

Hladina Vltavy v Praze během včerejšího odpoledne viditelně poklesla. Průtok vody se snížil a ve 20 hodin dosahoval 1 340 m3/s. To znamená, že v hlavním městě stále trvá 2. stupeň povodňové aktivity. Povodí Vltavy ujišťuje, že průtok nadále nepřekročí hranici 1 500 m3/s.
náhled souboru

Rozvodněnou Vltavu hlídají i vězni

Před čtyřmi lety se chodil na tu spoušť dívat se psem do Stromovky, dnes kousek odtud čistí břeh Vltavy od naplavenin. Před čtyřmi lety byl svobodný mladý muž těsně před třicítkou, dnes je ve vězení.
náhled souboru

Druhý stupeň povodňové aktivity v Praze 6

Od včerejší noci má radnice Prahy 6 nonstop pohotovost. Dnes ráno svolal starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa Povodňový štáb. Důvodem je II. povodňový stupeň, který v tuto chvíli platí v hlavním městě. První opatření, které Povodňový štáb Prahy 6 přijal, bylo zprovoznění bezplatné infolinky  800 100 290.
náhled souboru

Praha 6 má nejlepší webové stránky v kraji

Praha 6 se stala nejúspěšnější výpravou v dnešním finále krajského kola celostátní soutěže Zlatý erb. Po verdiktu poroty si portál PRAHA6.CZ odnesl vítězství v kategorii Nejlepší webové stránky města a druhé místo v kategorii Nejlepší elektronická služba za fulltextové vyhledávání s pamětí a statistikou. Zároveň získal zvláštní cenu k měsíci internetu - za neustálý přínos a rozvoj internetové komunikace s veřejností.
náhled souboru

Stavební úřad zlikvidoval černou stavbu

Na černo postavený domek v Liboci rozebraly bagry. Demolici provedl stavební odbor radnice poté, co pravděpodobný majitel ani stavebník přes opakované výzvy neplnil nařízení k odstranění stavby. Během bourání došlo k napadení úředníka z radnice.
27.03.2006

Lidé sklady místo Ergonu nechtějí

Nedostavěný areál Ergonu, jehož ocelová konstrukce léta „straší“ v Ruzyni, by měla zmizet do konce června. Výběrové řízení, které vypsal magistrát, vyhrála pozemek firma Bredo. Podmínkou k získání pozemku je odstranění torza Ergonu. S tím firma již začala.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=1670&crc=57cc0eabc8ce1bf024b4127274225819 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz