Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Zažít Lán jinak

Letos poprvé se sousedské slavnosti Zažít město jinak konají také u nás na ulici k Lánu, na náměstíčku v horní části ulice pod schody. Zveme k účasti všechny, kteří se chtějí setkat se svými sousedy, poznat se navzájem, dát si něco dobrého a užít si příjemný den.


náhled souboru

Co Vás čeká, když za námi přijdete? Mysleli jsme na všechny věkové skupiny.

Od 10 hod. se můžete těšit na sportovní i výtvarné aktivity pro děti, které navíc mohou ze slavnosti odejít s pomalovaným obličejem a ještě si promrskat angličtinu u stánku Studia Bořislavka (16–18). Snad je zaujme i loutkové divadlo Na plný necky (od 12 hodin), které zahraje pohádku O Zlaté rybce. Dospěláky nalákáme na hodinové komentované prohlídky okolí s pamětníkem Janem Tomášem (od 10:45 a 16 hod.), nebo ranní prohlídku Centra Bořislavka (rezervace nutná), na ladné tanečníky skupiny MZ Dance ve 14:30 nebo třeba na odpolední jógu s Helenou Míčovou v 15 hod.; na Pěvecké sdružení pražských učitelek, které nám zazpívá v 18:00 i na celodenní ukázky bojového umění Aikido. A co senioři? Velmi rádi se s vámi uvidíme při zdravotním cvičení v 10 hodin, při partičce dámy či petanque i u výtvarných dílen. Od 14 hodin se všichni mohou zúčastnit sousedského swapu oblečení. Po celý den se kdokoliv může pustit do šifrovací hry nebo do buchet a koláčů, které si navzájem upečeme.

Pokud se slavnosti aktivně zúčastníte, neodejdete s prázdnou. Pro úspěšné účastníky šifrovací hry a sportovních her pro děti máme nachystány dárky z Prahy 6 a z Lesního světa (https://www.lesnisvet.cz/). Celá slavnost bude zdobená krásnými a veselými obrázky výtvarnice Jany Andréskové (https://www.kukando.cz/). Finančně a materiálově nás podpořila také Městská část Praha 6 a papírnictví Svět Školáka. Našim partnerům děkujeme za podporu. Těšíme se na Vás!

Více informací a aktuální kompletní program naleznete na naší Facebookové události “Zažít Lán jinak” a na stránkách neziskové organizace AutoMat, která celou akci zaštiťuje.

KDY: 19.09.2020 od 10:00 do 19:00

KDE: K Lánu

PLUS KÓD: 9F2P39W5+PR

KDO: Verica Pospíšilová Kordić

WEB: https://zazitmestojinak.cz/locations_/praha/praha-6/k-lanu

PŘÍSPĚVEK ÚMČ: 5500,-KčSOUVISEJÍCÍ AKCE

Nebyly nalezeny žádné vyhovující záznamy

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/akce/zazit-lan-jinak-2020-09-19 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz