Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Zažít Břevnov Jinak

6. ročník sousedské slavnosti na Břevnově
sobota 15. září od 13 hodin | poliklinka Pod Marjánkou & okolí


náhled souboru

Břevnov je město snů a žijí zde lidé všech věků a zájmů. Ti všichni se sejdou jako dobří sousedé a zažijí Břevnov jinak – máme totiž zajímavost pro každého. Tak dejte na chvíli každodenní starosti stranou a přijďte si pro spoustu zážitků… anebo někomu věnujte ty své.

Co se chystá: 

O kulturní dění na pódiu se postará komunitní centrum Nesedím, sousedím, které připravilo program na celé odpoledne. Pro tvůrčí děti i dospělé budeme mít několik dílen. Přijďte vyrábět loutky s Danielou Klimešovoumalovat na textil s Anetou Machálkovou – Ornamentic, navštivte sítotiskovou dílnu nebo výtvarné dílny Ateliéru Kaštan. K otevřenému mikrofonu zve všechny děti Matěj Hilský aka Mc Praguematic! Své programy budou prezentovat také taneční škola Astra Praha anebo Kino Dlabačov.

Kdo dává přednost klidu a relaxaci, nechť vyhledá jógový dýchánek studia Bodhi Yoga. Kdo chce protáhnout nohy, může se připojit k výpravě na střechu polikliniky v doprovodu architekta Michala Volfa. Zažijte netradiční pohled na Prahu!

I letos budeme soutěžit! Nenechte si ujít variaci na tradiční Běh do schodů pro sportovce všech věků. Slavnostně také uvádíme soutěž pro všechny vážené břevnovské psy a jejich páníčky, Břevnovský voříšek. Soutěž proběhne ve spolupráci s obchodem Chovatelská archa. Majitelka obchodu Gabriela stane v porotě a věnuje ceny pro vítěze a dobroty pro zúsčastněné psy.

Pozor všem gurmánům a mlsným jazýčkům, chystá se Pomazanice aneb soutěž o nejlepší pomazánku. Partnerem soutěže je oblíbený obchod Moje Kredenc, který věnuje skvělé pečivo na soutěžní ochutnávku a zástupci obchodu také stanou v porotě,

Nezapomnělo se ani na dobré jídlo a pití. Těšit se můžete na svěží nabídku Bistro 8, oblíbeného břevnovského vepře nebo vynikající pivo Klášterního pivovaru Strahov a další.

Své milé aktivity představí dobročinný obchod Cesta domů nebo klub Hnízdo. Všichni, kteří rádi objevují poklady, si přijdou na své v sousedském bazaru – k návštěvě antikvariátu blešáku srdečně zve Andula Hradilková. K mání budou také textilní výrobky od Evulekotule.

U info stánku spolku Pro Břevnov radičně se můžete dozvědět o tom, co aktuálně hýbě Břevnovem. Bude se vám věnovat Michal Volf Josef Filip. Nenechte si ujít již tradiční akci Společná fotka Břevnovanů v parku na schodech naproti poliklinice – fotí Jan Hromádko, buďte tam všichni!

Spolek Pro Břevnov

KDY: 15.09.2018 od 13:00 do 18:00

KDE: Poliklinika Pod Marjánkou

KDO: Spolek Pro Břevnov

WEB: https://zazitmestojinak.cz/locations_/praha/praha-6/brevnov

PŘÍSPĚVEK ÚMČ: 22900,-KčSOUVISEJÍCÍ AKCE

Nebyly nalezeny žádné vyhovující záznamy

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/akce/zazit-brevnov-jinak-2018-09-15 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz