Vánoční koncerty Prahy 6: Rybova mše vánoční

MČ Praha 6 srdečně zve na Rybovu vánoční mši 25. prosince od 17 hodin v kostele Círvkve československé husitské. VSTUP ZDARMA

Hlavní foto

Pod taktovkou dirigentky Miriam Němcové vystoupí orchestr Praga Sinfonietta, sbor Vox Pragae a sólisté Národního divadla a Státní opery Praha Eva Mullerová, Sylva Čmugrová, ALeš Briscein a Miloš Horák.

Podobné akce

Přijďte si připomenout dílo architekta Otto Rothmayera a vytvořit si modýlek jeho stavby. S prací Otto Rothmayera se můžeme setkat nedaleko Petřin a to na místě jeho vily u Střešovické nemocnice. Materiál máme k dispozici. Akce je pro všechny věkové kategorie.

Pozor! Je třeba si rezervovat místo na telefonním čísle  +420 770 130 242 nebo osobně na pobočce.

Celý článek 18. 1. 2025

10. ročník Břevnovských hudebních setkání pokračuje koncertem v Tereziánském sále Břevnovského kláštera v úterý 18. 2., na němž vystoupí přední česká sopranistka Doubravka Novotná za doprovodu klavíristy Miroslava Sekery. Zazní skladby L. Janáčka, B. Smetany a A. Dvořáka.

Celý článek 26. 1. 2025

Město Athény se svojí akropolí, divadlem a dlouhou historií vzbuzovalo údiv už od starověku. Přijďte na přednášku Mgr. Petra Jiráka, Ph.D. ze Západočeské univerzity v Plzni.

Celý článek 29. 1. 2025