Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Prázdné domy na druhé koleji

... aneb prázdná nádraží jako příležitost.
Zveme na druhou konferenci spolku Prázdé domy, která se bude věnovat speciálně nádražním budovám. Jedním z prezentujících bude i místostarosta Prahy 6, pan Jan Lacina.


náhled souboru

Nádražní budovy, které bývaly chloubou obcí a jejich umístění iniciovalo a ovlivňovalo rozvoj měst, se stávají zbytečnými. Chátrají a hrozí jejich demolice. A děje se tak na celém území České republiky. Dá se tomu čelit, lze najít cesty k využívání těchto zajímavých budov? O tom bude řeč na naší konferenci. 
Hovořit budeme například o nádraží Vyšehrad, Nákladovém nádraží Žižkov, nádraží Bubeneč, nádraží Havířov a dalších zajímavých místech. Prezentujícími budou zástupci spolků i samospráv.
 --- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/akce/prazdne-domy-na-vedlejsi-koleji-2021-10-22 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.