Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

NautisFest - multižánrový festival v Písecké bráně

Program pro malé i velké startující ve 12:30 bude nabitý a o vynikající jídlo a pití nebude nouze. Dobrovolným vstupným přispějete ve prospěch pobytových služeb pro osoby s autismem.


náhled souboru

NAUTIS FEST vzniká ve spolupráci s osobami s autismem, které jsou zapojeny do příprav a realizace festivalu i do jeho programu. Cílem festivalu je nahlédnout do světa lidí s autismem, strávit příjemné odpoledne s různorodým programem a přitom se dobře napít a najíst. NAUTIS FEST je určený pro všechny věkové kategorie bez ohledu na pohlaví a diagnózu.

Celý výtěžek je určen na pomoc osobám s autismem. Vstupné nevybíráme, každý má možnost přispět dle svých možností do kasiček veřejné sbírky, kterou máme schválenu Magistrátem hl. m. Prahy. Účinkující vystupují bez nároku na honorář. Součástí výtěžku je i prodej darovaného občerstvení. 

NAUTIS FEST je pořádán pod záštitou starosty Prahy 6 pana Ondřeje Koláře.

Připojte se k nám. Těšíme se, jak si spolu neděli 17. 6. krásně užijeme! :)

Národní ústav pro autismus, z.ú. (ve zkratce NAUTIS) poskytuje komplexní nabídku služeb pro lidi s poruchou autistického spektra (PAS) a jejich rodiny v České republice. Je registrovaným poskytovatelem terénních a pobytových sociálních služeb a realizuje program podporovaného zaměstnávání. Provozuje ojedinělé celoroční pobytové zařízení pro osoby s autismem a těžkým problémovým chováním. Je členem mezinárodní organizace Autism-Europe, která sdružuje organizace aktivně se zasazující o práva lidí s PAS v Evropě. Je také zřizovatelem Mateřské školy, Speciálně pedagogického centra a sociálního podniku Nakladatelství PASPARTA, který zaměstnává lidi s autismem.

KDY: 17.06.2018 od 12:30 do 20:30

KDE: Písecká brána, K Brusce 5, Praha 6-Hradčany

KDO: Národní ústav pro autismus, z.ú.

WEB: https://www.facebook.com/events/2099203720316439/

PŘÍSPĚVEK ÚMČ: 31000,-KčSOUVISEJÍCÍ AKCE

Nebyly nalezeny žádné vyhovující záznamy

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/akce/nautisfest-multizanrovy-festival-v-pisecke-brane-2018-06-17 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz