Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Jednání zastupitelstva na webu

Ojedinělá premiéra na PRAHA6.CZ! Jednání zastupitelů poprvé on-line na webových stránkách!


Záznam z jednání zastupitelů bude k dispozici na webových stránkách i po skončení samotného jednání, a to tzv. off-line.

Podle jednotlivých projednávaných bodů bude přenos k dispozici u příslušného usnesení. Uživatel si bude moci také zvolit rychlost a způsob přehrávání.

Jedná se o další krok při naplňování obecního programu „Slušná radnice“, tedy programu prosazujícím transparentnost radnice a postupů ve věcech veřejných.

On-line přenos jednání zastupitelů tak doplní rozsáhlou sekci On-line služby, která na PRAHA6.CZ v sobě dnes zahrnuje on-line rozhovory, rozesílání novinek emailem či SMS, elektronické tržiště, elektronický úřad, dálkové nahlížení do katastru

Další služby, které radnice pro uživatele internetových stránek do budoucna připravuje

Elektronický diář (systém rychlého objednávání) – jednotný diář všech zaměstnanců radnice, který bude v elektronické podobě kromě webových stránek i v tzv. Dvoraně, kde pracovnice bude moci objednávat centrálně pro celou radnici občany se svými problémy (systém rezervace je obdobou on-line rezervací např. letenek)

Elektronická správa dokumentů – v obchodní a podnikové praxi jsou využívány dva systémy na správu zákazníků a vztahů s nimi: Customer Relationship Management (CRP) a Enterprise Resource Planning (ERP). Tak jako pro zákazníky a obchodníky, tak i pro občany a představitele veřejné správy, je stejně důležité mít efektivní softwarový nástroj, který umožňuje podnikům či úřadům zlepšit plánování a zvýšit efektivitu jednotlivých podnikových či úředních procesů.

Cílem radnice Prahy 6 do roku 2007 je Certifikát kvality, tedy systém řízení jakosti a získat certifikaci podle ČSN EN ISO 9001:2001, případně podle jiné normy vhodné pro veřejnou správu.Martin Šalek
tiskový mluvčí
msalek@p6.mepnet.cz
tel.  220 189 957

KDY: 22.04.2005 od 09:00

KDE: www.praha6.cz

KDO: ÚMČ Praha 6SOUVISEJÍCÍ AKCE

Nebyly nalezeny žádné vyhovující záznamy

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/akce/jednani-zastupitelstva-na-webu-2005-04-22 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz