Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Zápis ukrajinských dětí do mateřských a základních škol / Запис дітей з України до дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Běh pro Paměť národa

Paměť národa pořádá sedmý ročník Běhu pro Paměť národa. V Praze se poběží v sobotu 21. května v oboře Hvězda a běžci si mohou zvolit trasu nebo 5 nebo 10 km, další možností je štafeta nebo rodinný běh na 1 km, připraven bude i doprovodný program pro celou rodinu. Užijte si výjimečnou společenskou akci a podpořte Paměť národa, aby mohla dál dokumentovat osudy pamětníků, pomáhat jim, vzdělávat děti i dospělé a vyprávět příběhy 20. i 21. století.

 


náhled souboru

Zveme vás v sobotu 21. května do obory Hvězda, kde se uskuteční Běh pro Paměť národa. Můžete si zvolit trasu na 5 nebo 10 km, případně v týmu běžet štafetu na 4x 2,5 km nebo si vybrat rodinný běh na 1 km. Připraveny budou taky dětské závody na 200 a 500 m. Areál se pro veřejnost otevře v 8.30. 

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na žongléřský workshop, fotobudku, atletickou dráhu pro nejmenší, dílničky pro děti nebo na tržnici Paměti národa, kde organizace představí svou činnost. O hudbu se postará DJ Mackie Messer. 

Kromě sobotních závodů s hromadným startem si můžete zvolit variantu individuálního běhu a vydat se kdykoliv od čtvrtka 19. do neděle 22. května sami po vyznačené trase ve Hvězdě. 

Akci Paměti národa podpoří herečka Denisa Barešová, připojí se i herec Václav Neužil, průvodce českým internetem Martin Mikyska, herečka Lenka Krobotová a novinář Jindřich Šídlo. 

Zveme nejen sportovní nadšence, ale i všechny, kteří chtějí podpořit dobrou věc. Zúčastnit se může každý, věk ani kondice nejsou rozhodující. Ať si zvolíte společný běh nebo raději běháte sami, zaplacením startovného přispějete Paměti národa na rozšíření sbírky, která zachycuje životní příběhy pamětníků pro další generace. 

Poběžte s Pamětí národa za všechny, kteří se nevzdali. 

Veškeré informace a možnost registarce najdete na www.behpropametnaroda.cz

Tým Běhu pro Paměť národa

KDY: 21.05.2022 od 08:45 do 14:00

KDE: Obora Hvězda

KDO: Paměť národa

WEB: http://behpropametnaroda.cz/praha/

PŘÍSPĚVEK ÚMČ: 12300,-Kč


SOUBORY KE STAŽENÍ
náhled souboru
ikonka typu souboru image/jpeg Pozvánka na Běh pro Paměť národa

[ JPG • 969kB • 1900×1005 (8bit 3ch) ]


SOUVISEJÍCÍ AKCE

Nebyly nalezeny žádné vyhovující záznamy

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/akce/beh-pro-pamet-naroda-2022-05-21 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.