Zahradní slavnost k 20. výročí Domu P. Pittra

U příležitosti 20. výročí  otevření pobytové služby v Domě Přemysla Pittra  pořádá nezisková organizace Dům tří přání Zahradní slavnost. Jejím cílem je představit širší veřejnosti atraktivní formou naši  krizovou pomoc – krizová lůžka.

Hlavní foto

 

Přátelské setkání pro širokou veřejnost nabídne rodinám s dětmi zábavně – naučný program, zaměřený na krizovou pomoc pro děti 12–18 let a odkaz českého humanisty a sociálního pracovníka, Přemysla Pittra, po kterém je zařízení pojmenováno. Součástí akce bude benefiční jarmark, hudební vystoupení kapely Propadleek, kreativní workshopy, projekce filmu Lidi od Kateř Tureček, výstava z archívu humanisty Přemysla Pittra. Na děti čeká beseda a autogramiáda s youtuberem Lukefrym,  dražba míče s podpisem fotbalové legendy Tomáše Rosického, plackovna i fotonaut. Odpolednem provede herec Jan Zadražil.

Podobné akce

až 28. 9. 2023

Den otevřených dveří pro nejširší veřejnost uspořádá ve čtvrtek 28. září 2023 od 9 do 14:30 hodin Hygienická stanice hlavního města Prahy (dále jen „HSHMP). Sama centrální budova HSHMP v Rytířské ulici číslo 404/12 na Praze 1, známá pod názvem „Stará rychta“, má zajímavou historii. Cílem Dne otevřených dveří je veřejnost seznámit s činností hygienické služby a zároveň přiblížit bohatou historii hlavní budovy, která je spojena s péčí o veřejné zdraví více než 140 let.

Celý článek14. 9. 2023