Večer veganského vaření

Kurz vaření bez masa: v hlavní roli tofu.

Hlavní foto

I veganská kuchyně může být kulinářským zážitkem. Pokud hledáte inspiraci, jak obohatit svůj jídelníček, ulevit planetě a zároveň si v příjemné atmosféře společně uvařit tříchodové menu (které samozřejmě sníme), neváhejte dorazit. Tentokrát se podíváme hlavně na tofu. Tofu je nejen levný zdroj bílkovin, ale také velmi chutná a variabilní záležitost. Mrkneme se také na veganské pečení – ano, jde to i bez másla a vajec! A v neposlední řadě si k rostlinné stravě něco málo řekneme.

Menu:

Cuketovo-bazalková polévka s bílým tofu

Marry me tofu ve smetanové toskánské omáčce s těstovinami

Čokoládové brownies

Cena: 250 Kč/osoba

Vede Kristýna Ciprová.

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek10. 4. 2024

až 30. 8. 2024

Příměstský tábor pro děti ve věku 9–14 let v komunitním centru Nesedím, sousedím v Břevnově.

Celý článek25. 4. 2024

Pojďte si s lektorkou MgA. Kristinou Tichou zkusit malování rostlin akvarelem. Budete malovat rostliny které jste utrhli cestou nebo ty, které rostou v blízkosti knihovny. Budete i jako úplní začátečníci seznámeni s touto pěknou technikou. Zažijte krásný pocit z procesu pozorování a malby. Užijte si svůj výtvor a společnost tvůrčích lidí. Na setkání je nutné si přinést vlastní výtvarný materiál. Kurz je určen pro všechny věkové kategorie. 

Celý článek8. 6. 2024