Umožňují základní funkce webových stránek, jako je přihlášení uživatele a správa účtu. Webové stránky nelze bez nezbytně nutných souborů cookies správně používat.
Unikátní týdenní trénink Barre & Inferno pilates
Přijďte si poslední prázdninový týden zacvičit do nově otevřeného butikového studia pro ženy na Ladronce! Lekce probíhají každé ráno a večer.

Nabízíme jedinečnou ochutnávku toho nejlepšího – 5 dnů za sebou, ráno i večer, skvělá lektorka s praxí z Las Vegas a energií, kterou budete milovat. Karolína nabízí lekce Barre a Inferno Pilates, které v sobě snoubí eleganci pohybu s baletní průpravou okořeněnou HIIT stylem s prvky pilates a to vše zabaleno do dynamické hudby. Její lekce ve Vás zanechají pocit, že přestože už nemůžete, chcete ještě víc….
Z důvodu omezené kapacity je nutné si lekci rezervovat: https://souladronka.isportsystem.cz/#tab-id-5