Terrible 2s - Eva Turnová a Lucia Piussi

Těšíme se na další koncert v Zasekáváku!

Vstupné 250,-
Lístky lze rezervovat na čísle  737 442 042.
Hlavní foto

O kapele:
LUCIA PIUSSI
je hudebnice, textařka a spisovatelka. Začínala v Divadle Stoka, kde působila jako herečka a spoluautorka více než 18 představení. Téměř třicet let zpívala vlastní texty ve slovenské kapele Živé kvety. Po jejím rozpadu založila kapelu Terrible 2s s Agnes Loveckou, Jurajem Mironovem a Michalem Lašánem z Živých kvetů. Loni nahráli album Na vrchole síl a dvě EP. V lednu 2023 nahráli další album nazvané Dotýkať sa oblakov s Evou Turnovou, se kterou od té doby vystupují.

EVA TURNOVÁ
Působila jako baskytaristka v kapele The Plastic People of the Universe, v současnosti koncertuje se slovenskou kapelou Terrible 2s.
Svými fejetony a povídkami přispívá do týdeníků Reflex, Reportér, Respekt a Deník. Její glosy jsou vysílány každý pátek na stanici
Český rozhlas Plus. Právě vyšel desátý díl její knihy sloupků nazvaný Turnový háj 10. Spolupráce se slovenskou hudebnicí Lucií Piussi má i komorní podobu dua.

Podobné akce

Schováná jen kousek od stanice metra Hradčanská se nachází jedna z nejkrásnějších, ne-li nejkrásnější, vilových zástaveb, kde žili nejen bankéři a továrníci, ale i takoví umělci, jako byli Stanislav Sucharda, Karel Vítězslav Mašek, František Tavík Šimon nebo Alfons Mucha...

Celý článek14. 11. 2023