T-Mobile olympijský běh 2024, v parku Královka

Běžecké závody pro všechny věkové kategorie od předškolních dětí po dospělé jsou pořádány pod záštitou ČOV již od roku 1987. Akce probíhá již tradičně pod záštitou starosty MČ P6. Více informací a registrace do závodu na www.olympijskybeh.cz

Hlavní foto

Akce T-Mobile Olympijský běh (TOB) 2024 v parku Královka je součástí celorepublikového TOB 2024, který probíhá každoročně v rámci oslav Mezinárodního olympijského dne. Hlavním organizátorem a koordinátorem běhu je Český olympijský výbor (ČOV). Pořadatel TOB v parku Královka startovné nevybírá, úcastníci běhu zasílají startovné hlavnímu organizátorovi, tj. ČOV, na podporu charitativní činnosti české olympijské nadace.

Součástí programu je i doprovodný program pro děti  sportovní stanoviště.

 

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek10. 4. 2024

až 26. 6. 2024

Vstupte do období, kdy se kytkožroutství setkává s bylinkářstvím. Červen je měsíc kvetoucí krásy a omamných vůní. Přijďte se nabít sluneční energií z přírodních zdrojů.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_vune

Celý článek10. 4. 2024

až 20. 6. 2024

Kurz, který má (empiricky ověřenou) kouzelnou moc. Louky jsou plné vonných bylin, kterými můžete ochutit nějaké báječné jídlo, nebo si je dát pod polštář a čekat, co se stane. Možná najdete i zlaté kapradí, které vám pomůže odkrýt poklady.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_svatojanska 

Celý článek10. 4. 2024