Setkání ke stromům v parku Lázaro Cárdenase

Zveme vás na procházku v parku, kde Praha 6 představí stromy, které je nezbytné odstranit, a místa, kde bude vysázen téměř dvojnásobek stromů nových.

Zveme vás na procházku v parku Generála Lázaro Cárdenase, kde Praha 6 představí stromy, které je nezbytné odstranit, a místa, kde bude vysázen téměř dvojnásobek stromů nových.

Procházky se zúčastní radní pro životní prostředí a klima Petr Palacký a zástupci Odboru dopravy a životního prostředí MČ Praha 6.

Podobné akce

až 20. 6. 2024

Zajímavá přednáška Petra Zacharova vás seznámí se současným poznáním vzniku tornád, možnostmi jeho předpovědi a výskytech tornád v Čechách i ve světě. Přijďte do pobočky knihovny na Dědině 20. června od 18 hodin se dozvědět více.

RNDr. Petr Zacharov Ph.D. je popularizátor počasí a meteorolog Ústavu fyziky atmosféry AV ČR. Odborně se věnuje předpovědi srážek, fyzice silných bouří a silniční meteorologii. Vzhledem ke kráse ale i každodennosti kontaktu s počasím rád odkrývá jednoduché i složitější zajímavosti pro širokou veřejnost formou článků a publikací, veřejných přednášek či exkurzí na observatoři Milešovka.

 

Celý článek24. 5. 2024