Seminář – nástup dítěte do školy a školní zralost

Obsah semináře: dobrodružná cesta předškoláka do 1. třídy, jak je to s těšenímdo školy, čemu se věnovat, změny v rodině, zápis do 1. třídy, oblasti školní zralosti, vyšetření školní zralosti, odklad školní docházky – plusy a mínusy, rozvoj dítěte před nástupem  do školy.

Obsah semináře: dobrodružná cesta předškoláka do 1. třídy, jak je to s těšenímdo školy, čemu se věnovat, změny v rodině, zápis do 1. třídy, oblasti školní zralosti, vyšetření školní zralosti, odklad školní docházky – plusy a mínusy, rozvoj dítěte před nástupem do školy.

Lektorka: psycholožka Mgr. Kateřina Šmatláková

Délka trvání semináře: 2 hodiny

Vstupné: 200 Kč (platba na místě)

Hlídací služba: 200 Kč/2 hodiny – hlídání dětí je třeba ohlásit předem

Podobné akce

až 23. 8. 2024

Pohádky a aktivity s roboty Ju a Pí, kteří chtějí moc pomáhat lidem, ale často všechno popletou, provedou děti koncepty dat, strojového učení, předpojatosti, velkých jazykových modelů a ambientní inteligence.

Celý článek2. 4. 2024

až 9. 8. 2024

Pojďme si hrát, objevovat, programovat a tvořit – nejen s roboty! Budeme programovat a sestavovat roboty Fable, VinciBot, Ottíka, Intelino Smart Trains. Zkusíme stop motion animace pomocí Piximakey studio. Budeme programovat BBC micro:bit a také ve Scratchi.

Celý článek2. 4. 2024