SEMINÁŘ "Máma nebo táta aneb kdo co rozhoduje?"

Musí mít oba rodiče shodné názory na výchovu dětí? Zkouší děti zjišťovat, kdo z rodičů je na které téma měkčí a u koho spíše uspějí se svým požadavkem? Jak si vůbec rozdělit vše, co souvisí se spolužitím a s výchovou dětí? Existuje ještě mateřská a otcovská role? 

Hlavní foto

Co vás čeká?

Musí mít oba rodiče shodné názory na výchovu dětí? Zkouší děti zjišťovat, kdo z rodičů je na které téma měkčí a u koho spíše uspějí se svým požadavkem? Jak si vůbec rozdělit vše, co souvisí se spolužitím a s výchovou dětí? Existuje ještě mateřská a otcovská role? Přijďte o tom přemýšlet společně na seminář do Duhovky!

Lektorka

Seminářem Vás provede Alžběta SkleničkováAlžběta se dlouhodobě věnuje výchovným tématům se zohledněním současných poznatků neurovědy, ke kterým ji přinesla vlastní zkušenost s náročnějšími dětmi v rámci náhradní rodinné péče. Poskytuje rodičovské, partnerské i osobní poradenství a lektoruje řadu kurzů. Více viz www.alzbeta.eu.

Vstupné

950 Kč pro veřejnost, 650 Kč pro učitele

Pouze v českém jazyce.

Podobné akce

až 23. 8. 2024

Pohádky a aktivity s roboty Ju a Pí, kteří chtějí moc pomáhat lidem, ale často všechno popletou, provedou děti koncepty dat, strojového učení, předpojatosti, velkých jazykových modelů a ambientní inteligence.

Celý článek2. 4. 2024

až 9. 8. 2024

Pojďme si hrát, objevovat, programovat a tvořit – nejen s roboty! Budeme programovat a sestavovat roboty Fable, VinciBot, Ottíka, Intelino Smart Trains. Zkusíme stop motion animace pomocí Piximakey studio. Budeme programovat BBC micro:bit a také ve Scratchi.

Celý článek2. 4. 2024