Představení pěšího propojení Africká–Kladenská

Zveme vás na představení variant řešení pěšího propojení ulic Africká a Kladenská. Každá varianta má své pro i proti a rádi bychom vám je na setkání představili a vyslechli váš názor.

Loni v červnu proběhlo v blízkosti trafostanice setkání s místní veřejností. Na jeho základě zadala Městská část Praha 6 vypracování studie možného řešení.

Celkově jsou nyní uvažovány tři varianty: cesta po nakloněné rampě, cesta s pozvolnými schody a ponechání stávajícího stavu s drobnými zásahy.

Každá varianta má své pro i proti a rádi bychom vám je na setkání představili a vyslechli váš názor.

Na setkání bude přítomen pan radní pro životní prostředí a klima Petr Palacký a zástupci Odboru dopravy a životního prostředí MČ Praha 6.

Všichni jste srdečně zváni!


Místo setkání: Trafostanice za domem Kladenská č. p. 12.
V případě deště se akce odehraje v průjezdu Kladenská 12.

Podobné akce

Konečně etický závěr školního roku!

Kytice z lásky, pro radost nebo pro paní učitelku nemusí cestovat přes půl zeměkoule a být prosáklá pesticidy a insekticidy.

Akce nabídne teoretický pohled i praktickou možnost nákupu květin a příležitost svázat si vlastní kytici.

Celý článek6. 6. 2024

až 20. 6. 2024

Zajímavá přednáška Petra Zacharova vás seznámí se současným poznáním vzniku tornád, možnostmi jeho předpovědi a výskytech tornád v Čechách i ve světě. Přijďte do pobočky knihovny na Dědině 20. června od 18 hodin se dozvědět více.

RNDr. Petr Zacharov Ph.D. je popularizátor počasí a meteorolog Ústavu fyziky atmosféry AV ČR. Odborně se věnuje předpovědi srážek, fyzice silných bouří a silniční meteorologii. Vzhledem ke kráse ale i každodennosti kontaktu s počasím rád odkrývá jednoduché i složitější zajímavosti pro širokou veřejnost formou článků a publikací, veřejných přednášek či exkurzí na observatoři Milešovka.

 

Celý článek24. 5. 2024