Prague Science Film Fest

Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů, který proběhne v termínu 18.–22. října 2021 v aule ČZU v Praze (P6), Kině Přítomnost (P3) a Edison Filmhub (P1).

Hlavní foto

Prague Science Film Fest to je mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů, který proběhne v termínu 18.22. října 2021. Nabídne desítky filmů v kinech Edison Filmhub (Praha 1), Přítomnost (Praha 3) a v kampusu České zemědělské univerzity (Praha-Suchdol). Přijďte zažít expedici do Patagonie, porozumět řeči velryb, slyšet vzácného sýčka, proniknout s Richardem Gerem do problematiky globálního oteplování, poznat život vysokohorských goril, ekvádorských kmenů a odhalit veřejného nepřítele číslo jedna: Lepek. Těšit se můžete i na vzácné hosty mnoha oborů a hudební doprovodný program. Projekce v kampusu ČZU probíhají zcela zdarma (na základě předchozí akreditace), na promítání v centru budou vstupenky k dispozici v síti Goout. 

Prague Science Film Fest pořádají Česká zemědělská univerzita v Praze a Univerzita Palackého v Olomouci. Podrobné informace naleznete na www.psff.cz.

Podobné akce