Otevřené fórum. Pandemie - dvě strany barikád?

Posledních 20 měsíců žijeme ve světě, jehož součástí je Covid-19. Diskuze o něm mnohdy vyvolává silné emoce. V posledních týdnech situace přímo kulminuje díky rozdílným názorům na očkování, vládní opatření a zhoršující se stav v nemocnicích.

Proto vás srdečně zveme na on-line otevřené fórum k vyslechnutí našich hostů a ke společnému zkoumání různých perspektiv spojených s životem v covidové éře. Otevřené fórum proběhne ve středu 1. 12. od 18 do 20.00 na platformě Zoom.

Hlavní foto

Během večera je záměrem dát prostor různorodým názorům všech přítomných stran a vyslechnout jejich pestrost, protichůdnost, sounáležitost i možné iritace. Cílem není přesvědčovat jednu či druhou stranu o své pravdě. Mnoho z nás se setkává s praktickým důsledkem celé situace v podobě odcizení, vzrůstající averze, konfliktů či apatie, v pocitech vyloučení či odpojení, agrese či únavy... Chceme dát příležitost mluvit o tom, co pro nás současná situace přináší za emoce, co se pro nás vlastně děje a zvyšovat míru uvědomění o tomto tématu.

Pro úvodní zarámování tématu jsme pozvali několik hostů, kteří budou krátce sdílet své osobní vnímání situace, konkrétně MUDr. Ludmila Bezdíčková, PharmDr. Margit Slimáková, MUDr. Jáchym Bednář a další.

Poté bude následovat facilitovaná diskuze, které se můžeme zúčastnit všichni.

Facilitují Andrea Hášová a Anna Ryvolová z PoPoli. Pro svou účast si prosím rezervujte místo přes formulář zde. Počet míst je omezený.