Odvažte se za hudbou: Dan Bárta a Jaroslav Friedl

Jedinečná série benefičních koncertů jazzových hvězd na v Artium by KKCG na Bořislavce. Přijďte se podívat na unikátní koncert a současně podpořit projekt Piana do škol fandí talentům.

Hlavní foto

Cena vstupenky: 400 Kč (celá částka je určena pro stipendijní program Piana do škol fandí talentům)

 

O projektu

Projekt Odvažte se za hudbou je série tří koncertů jazzových hvězd na Bořislavce. Odvaha je odhodlání čelit strachu, nepřízni osudu nebo nebezpečí a překonávat je. Všichni tři interpreti, jejichž koncerty se během jarní série odehrají na Bořislavce, ukázali velkou dávku odvahy. Dokázali vystoupit ze stereotypů a zaběhlých kariér a jít za svými sny a prosadit se. Svými koncerty na Bořislavce podpoří mladé odvážné umělce v jejich cestě za hudebním vzděláním. 

Výtěžek z koncertů je určen pro stipendijní fond Karel Komárek Family Foundation Piana do škol fandí talentům.

 

O interpretovi

Dan Bárta je stálicí české hudební scény. Člen legendárních J.A.R., Alice, Sexy Dancers, Illustratosphere a dalších zpívá na českých pódiích již více než 30 let. Má na svém kontě již 11 ocenění Anděl za sólového interpreta, jeho nezapomenutelné role v muzikálech Jesus Christ Super Star a Evita jsou již nesmazatelně zapsané do dějin novodobé české kultury. Publiku na Bořislavce se 24. dubna představí jak s autorskou, tak převzatou tvorbou ve spojení se svým dvorním kytaristou Jaroslavem Friedlem. Koncert je součástí série benefičních koncertů na podporu projektu Piana do škol fandí talentům.

 

O prostoru

Artium je místem inspirace, umění a setkávání. Již třetím rokem vdechuje umělecký život Bořislavce a obohacuje kulturní život celé Prahy 6. Propojuje různé kulturní aktivity, které veřejnosti nabízí zdarma či za benefiční vstupné. Vedle výstav současných českých autorů se zde pravidelně pořádají koncerty a další akce. Artium je místem, které spojuje umění všech žánrů a které chce svět umění přiblížit všem.

Podobné akce