Nevyužitá náměstí malého Břevnova. Diskuze.

Diskuze s odborníky k nevyužitým místům v Břevnově, především v oblasti malého Vatikánu.

Hlavní foto

Jaké by to bylo, kdybychom proměnili parkoviště v dětské hřiště, neudržovanou zeleň v kulturní prostor a asfaltovou křižovatku v živé tržiště? Pojďme o tom diskutovat již tuto středu s architektem Ondřejem Synkem a dopravním projektantem Slávkem Syrovým. Podíváme se na konkrétní místa v oblasti malého Vatikánu - náměstíčko v ulici Řečického, prostor u Kuzebauchu a také pruh mezi Šultysovou/Pětipeského a Hošťálkovou.

Prosíme o rezervaci na nesedimsousedim@gmail.com. Diskuze se koná v Nesedím, sousedím, roh Anastázovy a Sartoriovy ulice.

Podobné akce

Komu patří město? Co definuje funkčnost města? Co je územní plán a jak funguje? Čím je specifické středoevropské město? Architekt Osamu Okamura představí zdařilou publikaci o městě a urbanismu z roku 2020, která vznikla ve spolupráci s výtvarníky Davidem Böhmem, a Jiřím Frantou. 

Celý článek19. 2. 2024

Jaká je historie Petřin? Jaký je potenciál rozvoje a co zde chybí?
Přednáška volně navazuje na komentované procházky Sídliště Petřiny – Vydařený plán. Doplňuje průvodní obrazový materiál, který dokumentuje lokalitu v plánech, fotografiích a referenčních příkladech, které nebylo možné formou procházky představit.

Celý článek25. 1. 2024