až 24. 8. 2025
Letní lezecký tábor pro děti od 6 let v oblasti Kozelka v Plzeňském kraji.
Objevte s námi exotický svět motýlů přímo v našem zahradnictví. 🌴🌼 🦋
Motýli ke květinám i k zahradě neodmyslitelně patří, a proto jsme je pozvali i k nám do zahradnictví, kde přímo mezi pokojovými rostlinami vyrostl motýlí ráj.🦋 🦋 🦋
Přijďte obdivovat pestrobarevné motýly z celého světa.
Motýli ke květinám i k zahradě neodmyslitelně patří, a proto jsme je pozvali i k nám do zahradnictví, kde přímo mezi pokojovými rostlinami vyrostl motýlí ráj.
Přijďte obdivovat pestrobarevné motýly z celého světa a užít si tak jedinečný zážitek s celou rodinou. Čekat na vás bude také doplňkový sortiment s motýlí tématikou a rozšířený sortiment pokojových květin. Akce je vhodná pro každého obdivovatele přírody v jakémkoliv věku, pouze pejsci nemají vstup do expozice povolen.
Vstupné je 250 Kč a polovina z výtěžku putuje organizaci Debra na podporu lidí s nemocí motýlích křídel. Děti do tří let mají vstup zdarma.
Polovinu výtěžku ze vstupného, věnujeme organizaci Debra, která usnadňuje život lidem s tzv. nemocí motýlích křídel. Poskytuje odborné poradenství, šíří informace o nemoci a možnostech léčby a propojuje pacienty a jejich rodiny z celé ČR.
Tzv. nemoc motýlích křídel je vzácné vrozené a dědičné puchýřnaté onemocnění, které je doposud nevyléčitelné. Postižení lidé mají velice jemnou, citlivou a lehce zranitelnou kůži, a právě proto onemocnění převzalo označení křehkosti motýlích křídel.
V České republice žije s nemocí motýlích křídel více než 360 pacientů a na celém světě se výskyt odhaduje na půl milionu pacientů.
www.debra-cz.org
Podobné akce
až 24. 8. 2025
Letní lezecký tábor pro děti od 6 let v oblasti Kozelka v Plzeňském kraji.
až 17. 8. 2025
Letní lezecký tábor pro děti od 6 let v lezecké oblasti Kozelka v Plzeňském kraji.
až 4. 7. 2025
Příměstský tábor v Praze 6 pro kluky a holky od 5let