Konverzace v angličtině na Petřinách

Máte zájem si procvičit konverzaci v angličtině na témata, která vás budou zajímat a na jejichž výběru a přípravě se budete moci podílet?  

Setkání jsou určena těm, kteří se pasivně v angličtině dobře orientují, ale k mluvení jim chybí praxe, obávají se, že udělají chybu, a tak raději nic neřeknou. Pojďme společně překonat obavu z mluvení, ponořit se do té jazykové tůně a tempo po tempu ji zdolat. Setkání povede paní Lída Lhotská. Není rodilou mluvčí. Angličtina je však již 30 let jejím pracovním jazykem. 

Pozor! Je třeba si rezervovat místo na telefonním čísle  +420 770 130 242 nebo osobně na pobočce. 

Hlavní foto

Podobné akce

až 13. 5. 2025

Zveme vás na výjimečný, třeba i mezigenerační workshop trénování paměti, který povede přímo zakladatelka Centra celoživotního vzdělávání a University třetího věku Ing. Dana Steinová.

Celý článek 1. 5. 2025

Školáci, potřebujete pomoct s úkoly nebo procvičit učivo? Nemáte si s kým opakovat? Přijďte k nám do pobočky na doučování, které u nás díky dobrovolnicím z organizace Nová škola probíhá. Doučování je určeno žákům ZŠ, je bezplatné a není třeba se na ně nijak předem objednávat.

Doučování pořádáme ve spolupráci s organizací Nová škola, o.p.s.

Celý článek 22. 4. 2025