Jarní běh Run4Ladronka (4,2/8,4 km)

Pojďme společně rozběhat Prahu! V sobotu 20. dubna 2024 se uskuteční Jarní běh RUN4Ladronka, jedinečná akce pro všechny sportovní nadšence a jejich rodiny. Poměřte si své síly v přátelském běhu na 4,2 nebo 8,4 km v krásném prostředí parku Ladronka. Běh je určen pro každého, kdo má chuť užít si pohodovou atmosféru závodu, bez ohledu na fyzičku a věk. Pro ty nejmenší máme připravené dětské trasy. Přijďte se podívat na RUN4Ladronka a strávit den plný sportu a zábavy. Těšíme se na vás!

 

Hlavní foto

Místo a čas prezentace:

Před usedlostí Ladronka, Praha 6  20. 4. 2024 od 8:30

Tratě:

Běžci si mohou vybrat ze dvou základních tratí – 8,4 km a 4,2 km dle vlastních preferencí. Zároveň máme připravené speciální trasy pro děti již od 2 let a to na 420 a 840 metrů. Letošní novinkou je také speciální Pivní běh  RUN4Beer o délce trati 4,6 km. 

Trasa je vedena po asfaltové cyklostezce, případně po pěší trase ze šotoliny.

Odměny:

Pamětní medaile, startovní balíčky a občerstvení v cíli pro každého závodníka, hodnotné ceny od sponzorů pro vítěze jednotlivých kategorií. 

Doprovodný program

Dětské závody, slavnostní vyhlašování vítězů, moderátor, DJ. Dětské soutěže, netradiční sporty, malování na obličej a mnoho dalšího! 

 

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek10. 4. 2024

až 26. 6. 2024

Vstupte do období, kdy se kytkožroutství setkává s bylinkářstvím. Červen je měsíc kvetoucí krásy a omamných vůní. Přijďte se nabít sluneční energií z přírodních zdrojů.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_vune

Celý článek10. 4. 2024

až 20. 6. 2024

Kurz, který má (empiricky ověřenou) kouzelnou moc. Louky jsou plné vonných bylin, kterými můžete ochutit nějaké báječné jídlo, nebo si je dát pod polštář a čekat, co se stane. Možná najdete i zlaté kapradí, které vám pomůže odkrýt poklady.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_svatojanska 

Celý článek10. 4. 2024