Hvězdná setkání u Hvězdy: Katka Žbirková

Zveme na setkání s manažerkou a producentkou Katkou Žbirkovou. Těšit se můžete na inspirativní vyprávění, ale také na možnost osobního rozhovoru. Katka Žbirková zavzpomíná na více než třicet let po boku úspěšného zpěváka a hudebního skladatele Mekyho Žbirky. Dozvíme se například, jaké pocity měla, když přebíral Anděly 2023, jak se daří synu Davidovi na hudební scéně a zda je jeho tvorba ovlivněna tátovou. I po Mekyho odchodu do hudebního nebe zůstává Katka Žbirková aktivní v hudební branži. 

Hlavní foto

Moderátorem a průvodcem večera bude David Hůla. Během večera zazní pár písní a kytara unikátního jednočlenného orchestru Cirkus Ponorka – Honzy Ponocného.  

Káva po celou dobu akce je zaručená, protože partnerem setkání je Kiosek Petřiny s výběrovou kávou. Jelikož se jedná o sousedské setkání, když budete mít chuť, přineste něco dobrého “na zub”, o co se s ostatními budete moci podělit. Akce má charakter sousedského setkání, abychom poznali jeden druhého a třeba našli ve svém okolí nové přátele. Na konci setkání si budete moci koupit knihu Katherine – Katka Žbirková: Můj život s Mekym, kterou vám Katka velmi ráda podepíše včetně věnování. Určitě zbyde čas si s Katkou neformálně popovídat.  

Podobné akce