Hanspaulský festival 2023

Poslední červnovou neděli 25. 6. se koná další ročník hanspaulského festivalu. Od 16 hodin na louce pod Hanspaulským zámečkem se sejdou fanoušci dobré hudby a sousedského setkávání.

Hlavní foto

Již XXI. ročník Hanspaulského festivalu se bude konat 25. června v přírodním amfiteátru pod Hanspaulským zámečkem. Vystoupí hudebníci všech věkových generací, na pódium se k nám vrací slovenská skupina Jozefovekone, přivítáme skupinu žen z Únětic, tradičně Wooden Shoes a Jana Kalouska s jeho bandem. Úvod obstarají mladé skupiny, které se hlásí o slovo. Festival je vždy spojen s ochutnávkou dobrého jídla a pití. Vstupné je opět dobrovolné a jeho výtěžek věnujeme, jak je po všechna léta zvykem, Základní škole speciální v Rooseweltově ulici. Také tombola je připravena, těšíme se na vás!

Podobné akce

Zajímá vás, jak rozvíjet čtenářské a komunikační dovednosti? Ester Stará vám představí své knihy a možnosti, jak s nimi pracovat. Zabývá se problematikou rozvoje řeči (slovní zásoba, mluvní pohotovost, jazykový cit), předčtenářskými dovednostmi, individualizovaným nácvikem čtení a čtenářstvím obecně.

Ester Stará – autorka dětských knih, speciální pedagožka, logopedka, koordinátorka inkluze na ZŠ, koordinátorka soutěže Zlaté dítě při ceně Zlatá stuha, díky pedagogickým a literárním zkušenostem spolupracující s českými školami v zahraničí.

Celý článek30. 10. 2023

až 9. 9. 2023

V sobotu 9.září se uskuteční XXXI.ročník tradičního Šáreckého okruhu, turistického pochodu pro děti i dospělé.  Start je v parčíku vedle zahrádek (Březáč) v Soborské ulici v době od 8:30 do 9:30 hodin

Celý článek29. 8. 2023