Ekovánoce

Besední večer na téma ekologicky šetrných svátků aneb jak se vyhýbat plýtvání, odpadům a neekologickým nákupům.

Hlavní foto

Srdečně Vás zveme na vánoční speciál – ekovánoce!
Jak je oslavit radostně a přitom ekologicky šetrně.
Stromeček v květináči, který se vrátí do lesa. Vegan kapr, který nemusí plavat ve vaně. Jeden dárek pro každého. Recyklované dárky. Upcyklované dárky. Žádné dárky?

Přijďte posdílet tipy, zkušenosti, nebo jen tak pobýt společně.
Těšíme se na Vás.
Vánoční eko překvapení zajištěno.

——————————————–
Cyklus Klima jako příležitost volně navazuje na předchozí otevřená fóra týkající se klimatické krize a skupinu Ekospojka. Inspirací je kniha Petra Daniše – Klima je příležitost (klimajeprilezitost.cz/), s jehož laskavou podporou tento záměr realizujeme.
Během osmi večerů se společně podíváme na to, co můžeme udělat každý z nás v oblastech: čistá energie a jak s ní šetřit; šetrná doprava; odpovědné stravování; nakupování; obnovování přírody; klimatické offsety; ovlivňování druhých a prosazování změny; volíme pro klima a vzdělávání.
Na jednotlivých setkáních budou přítomni hosté, kteří téma představí a následovat bude společná facilitovaná diskuze.
——————————————-
Akci podpořila MČ Praha 6 a Evropská unie. Vyjádřené názory a stanoviska jsou však výhradně názory a stanoviska Nesedím, sousedím a nemusí nutně odrážet názory a stanoviska Evropské unie nebo Národné agentúry programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu. Evropská unie ani Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu za ně nenesou odpovědnost.

Podobné akce