Dvorek: Klub pro děti a rodiče

Náš Klub Dvorek je otevřen všem rodičům a malým dětem (cca 0–4 roky), vždycky v úterý od 9.30 do 11.30.
Hlavní foto
Naší snahou je vytvořit rodinné prostředí, ve kterém se rodiče budou cítit příjemně, a děti se zde budou moci bezpečně pohybovat a smysluplně rozvíjet při společných činnostech i volných hrách. Klub funguje na principech waldorfské pedagogiky a spolupracuje s Klubem Hnízdo, WMŠ Dusíkova na Petřinách a na Jarově.
Dopolední program je sestaven z různých činností, aby vyhovoval jak rodičům, tak jejich malým dětem, volné hry střídají společné činnosti – cyklus říkadel, prstových her, tanečků a písniček, výtvarné činnosti a vyrábění pro rodiče i pro děti, a vše je propojeno společným stolováním u svačinky a završeno malým divadélkem.

Přihlášení na Dvorek:
bit.ly
Cena: 200 Kč za 1 dítě, sourozenci nad 1 rok + 50 Kč.
Permanentka: 1500 Kč/10 vstupů (až tři sourozenci)

Od října připravujeme pateční anglicko-jazyčné Dvorky. Pokud byste o ně měli zájem napište na: .

Podobné akce

až 1. 6. 2024

KidFest 2024 – Unikátní charitativní festival spojující radost, kulturu a zábavu pro děti a jejich rodiny!

 

Celý článek30. 1. 2024

Věděli jste, že nové mozkové buňky se mohou tvořit v každém věku? Stačí jen dát své mysli ty správné podněty. Že si toho už stejně moc nezapamatujete? Nesmysl.

Pojďte si vyzkoušet, jak se svojí pamětí pracovat. Ukážeme si mnemotechnické fígly, třeba jak si lépe zapamatovat tváře a jména, číslo kreditní karty nebo SPZ. Budeme posilovat soustředění, všímavost i paměť. Čeká nás hraní se slovy, luštění, logické úkoly a tipy na čtení. Budeme si hrát, trochu se chytat se za hlavu a hodně se smát. 

Kurz se skládá ze tří volně navazujících lekcí (26. března, 9. dubna a 23. dubna) a povede ho Mgr. Jana Vitoušová. 

Pozor! Maximální počet je 10 účastníků. Je třeba si rezervovat místo na telefonním čísle  +420 770 130 237, e-mailové adrese: dana.kocourkova{zavináč}mlp{tečka}cz nebo osobně v pobočce.

Celý článek6. 2. 2024

Pojďme společně rozběhat Prahu! V sobotu 20. dubna 2024 se uskuteční Jarní běh RUN4Ladronka, jedinečná akce pro všechny sportovní nadšence a jejich rodiny. Poměřte si své síly v přátelském běhu na 4,2 nebo 8,4 km v krásném prostředí parku Ladronka. Běh je určen pro každého, kdo má chuť užít si pohodovou atmosféru závodu, bez ohledu na fyzičku a věk. Pro ty nejmenší máme připravené dětské trasy. Přijďte se podívat na RUN4Ladronka a strávit den plný sportu a zábavy. Těšíme se na vás!

 

Celý článek24. 2. 2024