Bullet Journal: metoda osobního plánování

Zpátky k tužce a papíru. Přijďte si užít praktický workshop o metodě Bullet Journalu, což je systém vedení deníku s důrazem na efektivní plánování. Workshop je určen pro začátečníky. Poskytne vám praktické ukázky a návody, jak začít s vlastním zápisníkem – Bullet Journalem.    

Přínosy psaní Bullet Journalu: 

  • Organizace: Bullet Journal pomáhá udržet si přehled o svých úkolech, událostech a termínech. Je perfektní motivační podporou pro plnění vlastních cílů. 
  • Mindfulness: Pravidelné psaní napomáhá zůstat v přítomném okamžiku a zlepšuje pozornost. 
  • Kreativita: Bullet Journal je skvělý způsob, jak rozvíjet svou kreativitu a vyjadřování se. 
  • Seberozvoj: Sledujte svůj pokrok, stanovte si cíle a prostě jich dosáhněte! 

Je to jednoduché. Nemusíte umět kraspis, ani mít talent pro malování či psaní slohu. Stačí začít. Přijďte si to zkusit. Nebudete potřebovat nic jiného než tužku a papír.

Hlavní foto

Pozor! Je třeba si rezervovat místo na telefonním čísle  +420 770 130 242 nebo e-mailové adrese: alzbeta.prochazkova{zavináč}mlp{tečka}cz

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek10. 4. 2024

až 26. 6. 2024

Vstupte do období, kdy se kytkožroutství setkává s bylinkářstvím. Červen je měsíc kvetoucí krásy a omamných vůní. Přijďte se nabít sluneční energií z přírodních zdrojů.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_vune

Celý článek10. 4. 2024

až 20. 6. 2024

Kurz, který má (empiricky ověřenou) kouzelnou moc. Louky jsou plné vonných bylin, kterými můžete ochutit nějaké báječné jídlo, nebo si je dát pod polštář a čekat, co se stane. Možná najdete i zlaté kapradí, které vám pomůže odkrýt poklady.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_svatojanska 

Celý článek10. 4. 2024