Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

5. ročník Vánočního bazáááru v Divadle Semafor

Zveme Vás na 5. ročník tradiční charitativně-kulturní akce, kterou pořádá Nadační fond Šestý smysl ve spolupráci s městskou částí Praha 6. VÁNOČNÍ BAZÁÁÁR se letos koná v PÁTEK 8. 12. od 15.00 hodin a v SOBOTU 9. 12. od 11.00 hodin v Divadle SEMAFOR.


náhled souboru

Zastavte se v předvánočním shonu a přijďte si nakoupit pěkné dárečky, pobavit se s dětmi (dětský koutek, klaun a malování na obličej) či sledovat divadelní představení. Večer si můžete zatančit na skvělé kapely.

VSTUPNÉ JE ZDARMA a výtežek z prodeje z dobročinné sbírky a z prodeje občerstvení je věnován na zakoupení vánočních dárků pro tyto děti z Prahy 6:

  • Martin K. je 13 ti letý kluk s diagnózou autismu. Navštěvuje ZŠS Rooseveltova, Praha 6. Žije v úplné rodině a má dva mladší sourozence. Je velmi milý a hodný, jen bohužel nekomunikuje slovně, ale pouze pomocí gest a kartiček. Vzhledem k typu postižení má omezené zájmy, přesto rád skládá puzzle, staví věže s kuličkodráhy a chodí na procházky. Jeho vánočním přáním je najít k sobě další spřízněnou osobu, která by s ním trávila společně volný čas mimo domov na procházkách venku nebo v herně atd., takže z výtěžku budou pro Martina uhrazeny SLUŽBY ASISTENTA.
  • Matyáš M. je 16 ti letý chlapec s Downovým syndromem. Matyáš žije v úplné rodině a má staršího bratra, ale jeho maminka je bohužel dlouhodobě vážně nemocná. Matyáš moc rád maluje a vybarvuje omalovánky, poslouchá muziku, umí hrát na piáno a dokonce spolu s bratrem žongluje. Jeho vánočním přáním je MOBILNÍ TELEFON, na kterém by mohl zároveň poslouchat písničky a sledovat různá videa a hry.
  • Ondřej P. trpí autismem, je mu 13 let a navštěvuje ZŠS Rooseveltova, Praha 6. Žije v úplné rodině. Je šikovný a tak se naučil lyžovat a jezdit na kole. Má moc rád hory a protože jeho babička na horách žije, jezdí tam v zimě skoro každý víkend a lyžuje. Jeho vánočním přáním je nové jízdní KOLO značky AUTHOR.

KDY: od 08.12.2017 do 09.12.2017 vždy od 15:00 do 22:25SOUVISEJÍCÍ AKCE


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/akce/5-rocnik-vanocniho-bazaaaru-v-divadle-semafor-2017-12-08 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz