Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
náhled souboru

Břevnovské posvícení se letos nekoná

27. Břevnovské posvícení a 16. Kolotoče bez bariér se v letošním roce neuskuteční.

13.08.2020
náhled souboru

Hrajte stolní tenis na Šestce

Nabídku venkovního sportování na Šestce rozšířilo pět pingpongových stolů, které Praha 6 nechala nainstalovat k hřištím a outdoorovým sportovištím na různých místech – na Babě, v Dejvicích, na Petřinách, na Červeném vrchu a v Bubenči.

06.08.2020
.
náhled souboru

Vyvěšením romské vlajky si 2. srpna Praha 6 připomene Den romského holocaustu

Městská část se připojuje k uctění památky obětí romského holocaustu vyvěšením romské vlajky na budově úřadu Prahy 6.

31.07.2020
náhled souboru

Kůrovec Na Ořechovce a ošetření stromů na Vítězném náměstí

Z důvodu napadení kůrovcem bude v ulici Na Ořechovce pokáceno 31 smrků a douglasek. Náhradní výsadba složená z jiných druhů proběhne během tohoto podzimu.

22.07.2020

DOPORUČUJEME

náhled souboru
Sleva na nájemném bude poskytnuta nájemcům nebytových prostor sloužících k podnikání, jejichž podnikatelská činnost provozovaná v provozovně, která je nájemci pronajímána MČ Praha 6, byla znemožněna nebo podstatně ztížena v důsledku mimořádných opatření při epidemii. ...
náhled souboru
Zajímá vás veřejný prostor? Pomozte nám najít nejlepší možnou tvář našich náměstí, ulic a parků. Stojíme o vaše podněty, názory i nápady. ...
náhled souboru
Celkový rozvoj naší městské části přehledně na jednom místě. Zde najdete vše o strategických stavbách na šestce, záměrech městské části i velkých developerských staveb. ...KALENDÁŘ AKCÍ


PRÁVĚ PROBÍHÁ
OSTATNÍ AKCE
AKCE PRAHY 615
srp
15
srp
Turnaj v discgolfu, který je zaměřen zejména na začátečníky a hráče, kteří ještě žádný turnaj neodehráli. Startovné zdarma + discgolfový disk zdarma!
15
srp
15
srp
Zveme vás na dernisáž, která proběhne v Galerii Entrance v sobotu 15. 8. 2020 od 15:00. Součástí bude workshop upcyclingu.  
15
srp
15
srp
Nový unikátní styl Pop Pixel v Galerii Skleňák, 15.–24. 8. 2020.Pixel symbolizuje Informační společnost. S ním se lze potkat v každém domě (TV, počítač), a skoro v každé ruce (telefon nebo chytré hodinky). Teď technologie šly tak daleko, že už pixel nevidíme, je příliš malý. To chci ukázat v olejomalbě. Jak z dálky, celostní obrázek promění na plastickou texturu, tvořenou pixely. Jeden předmět vnímaný jinak z různé vzdálenosti. Práce s Pixelem v 3D přináší víc možnosti pro tvorbu. Tím každý obraz navíc vizuálně mění v závislosti od směru pohledu a směru osvětlení. Výstava představí olejomalby různých rozměrů ve stejném stylu.
17
srp
17
srp
Ve dnech 17.–21. srpna se na tenisových kurtech v areálu TJ Sokol Liboc uskuteční akce Tenisové léto – hledáme nové talenty.
05
zář
05
zář
Pražská organizace vozíčkářů vás srdečně zve na 38. ročník sportovního setkání (nejen) vozíčkářů.
10
zář
10
zář
Společné vaření rodičů s výživovou poradkyní, která připraví zdravé a sezónní suroviny na společný oběd. Děti se mohou zapojit, nebo si hrát v herně. 


© 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/?o=evidence+osob+a+osobn%ED+doklady ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz