Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
náhled souboru

Návrh programu 9. zasedání ZMČ dne 20. února 2020

Ve čtvrtek 20. února 2020 se uskuteční od 10.00 hodin v zasedací místnosti Úřadu městské části Praha 6 – 6. patro (Československé armády 23, Praha 6) deváté zasedání Zastupitelstva městské části Praha 6.


Přímý přenos můžete sledovat on-line ZDE

10.02.2020
náhled souboru

POROVNÁNÍ VARIANT TUNELOVÝCH TRAS PODZEMNÍHO VEDENÍ TRATI V ÚSEKU DEJVICE – VELESLAVÍN

Prezentace Správy železnic a Metroprojektu k železnici do Kladna s odbočkou na Letiště VH byla představena členům komise strategického a územního rozvoje a komise dopravní. Prohlédnout si ji můžete i vy, ke stažení je pod odkazem v článku.

05.02.2020
.
náhled souboru

DVA MILIONY PRO DEJVICKÉ DIVADLO

Praha 6 se po letech vrací k přímé finanční podpoře Dejvického divadla. Zastupitelé rozhodli, že pro letošní rok podpoří prestižní dejvickou scénu, která svým věhlasem významně přispívá k hrdosti obyvatel na městskou část, částkou dva miliony korun. Divadlu tak mimo jiné umožní žádat o další finanční zdroje ministerstva kultury.
04.02.2020
náhled souboru

KÁCENÍ A ŘEZY STROMŮ V ULICI PATOČKOVA

Od začátku února bude probíhat ošetření a kácení dřevin podél ulice Patočkova. Dojde k odstranění stromů, které jsou již v havarijním stavu, u několika desítek dalších bude proveden bezpečnostní řez.

31.01.2020

DOPORUČUJEME

Zajímá vás veřejný prostor? Pomozte nám najít nejlepší možnou tvář našich náměstí, ulic a parků. Stojíme o vaše podněty, názory i nápady. ...
Celkový rozvoj naší městské části přehledně na jednom místě. Zde najdete vše o strategických stavbách na šestce, záměrech městské části i velkých developerských staveb. ...
otevřená radnice = transparentní úřad, veřejná kontrola, otevřená data, registr smluv, údaje o hospodaření, platové poměry, povinně zveřejňované informace ...KALENDÁŘ AKCÍ


PRÁVĚ PROBÍHÁ
OSTATNÍ AKCE
AKCE PRAHY 618
úno
18
úno
Vyprávění Vladimíra Lemberka s fotografiemi a videem o indonéském ostrově, světě domorodých vesnic, barevných jezer v kráterech sopek i podmořské korálové zahrady - v Kaštanu.
19
úno
19
úno
V rámci Koncertů na kopci, v prostorách evangelického kostela na náměstí Před Bateriemi, se představí Emil Viklický a Zuzana Lapčíková s fúzí jazzu a folkloru. Klavír, cimbál a zpěv lidových písní v jazzovém podání.
19
úno
19
úno
Pásmo Koncertů Na kopci pokračuje jarním programem.
22
úno
22
úno
Odpoledne věnované historické slávě Matějské pouti připomínající odkaz dávných poutí konaných ke kostelu sv. Matěje již od doby vlády císaře Rudolfa II.
25
úno
25
úno
Jako každý rok pořádá Spolek břevnovských živnostníků břevnovský masopust.
03
bře
03
bře
První semifinálové kolo pátého ročníku soutěže o hlavní pódium festivalu Strahov OpenAir.


© 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/?detail=pravni_predpisy ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz