Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
náhled souboru

Systém žádostí o nové pasy a občanské průkazy prochází dvoudenní odstávkou

V souvislosti s přijetím nového zákona o občanských průkazech dojde dnes a zítra (29.07. a 30.07.),  k celorepublikové odstávce systému, který slouží k vydávání a k žádostem o výše uvedené doklady. Možnost zažádat o občanský průkaz nebo cestovní pas je znovu pak až v pondělí 2. srpna.  Ještě ve čtvrtek 29. července je možné si hotové doklady (OP i pasy) vyzvednout.

29.07.2021
náhled souboru

Zůstane „Šiška“ na Ladronce nastálo? Rozhodne anketa

Přes jedenáct metrů vysoká Rozhledna Šiška a stejnojmenný objekt Kavárna ozvláštňují park Ladronka od loňského podzimu. Návštěvníkům nabízejí unikátní výhled na břevnovskou pláň i originální možnost posezení. Veřejnost nyní může v anketě rozhodnout, zda se umělecká díla stanou trvalou součástí parku.

26.07.2021
.
náhled souboru

Senioři z Prahy 6 pomáhají jižní Moravě

Bezmála 40 tisíc korun vybrali na pomoc jižní Moravě, kterou postihlo ničivé tornádo, klienti a zaměstnanci center sociálních služeb v Praze 6.

22.07.2021
náhled souboru

Finále ankety Strom roku Prahy 6

Anketa Strom roku Prahy 6 dospěla k velkému finále. Do užšího výběru postoupilo celkem 12 stromů, hlasovat pro některý z nich je možné skrze Geoportál Prahy 6 až do 3. srpna.

20.07.2021

DOPORUČUJEME

náhled souboru
Anketa Strom roku Prahy 6 dospěla k velkému finále. Do užšího výběru postoupilo celkem 12 stromů, hlasovat pro některý z nich je možné skrze Geoportál Prahy 6 až do 3. srpna.

Hlasujte zde. Více informací zde.

  ...

náhled souboru
Zajímá vás veřejný prostor? Pomozte nám najít nejlepší možnou tvář našich náměstí, ulic a parků. Stojíme o vaše podněty, názory i nápady. ...
náhled souboru
Úřad městské části připravil anketu na téma spokojenosti s vybavením a stavem dětských hřišť. Anketa je určena nejen pro obyvatele Prahy 6, ale i její návštěvníky. Lidé se mohou vyjadřovat ke každému hřišti jednotlivě, popsat, jak často je využívají, co na něm oceňují, co jim vadí, případně jakými herními prvky by je doplnili.     ...KALENDÁŘ AKCÍ


PRÁVĚ PROBÍHÁ
OSTATNÍ AKCE
AKCE PRAHY 631
čvc
31
čvc
Svěží víno, exotické občerstvení, levandule, program pro děti, zmrzlina, latinská hudba. Přijeďte na dovolenou k Šesťákovému moři!!!  
03
srp
03
srp
I v srpnu pokračuje hudební léto u Kaštanu sérií koncertů Busking na zahrádce. Těšit se můžete třeba na skupiny z Břevnova – dívčí ukulele duo Jiný metro nebo milovníky nejpodivuhodnějších coververzí Yuri Andropov Experience. A samozřejmě i na všechny ostatní vystupující :)
29
srp
29
srp
Tradičně v Písecké bráně na Praze 6 prožijeme 29. srpna od 14 do 20 hodin nezapomenutelné odpoledne!
04
zář
04
zář
Zveme vás do šáreckého přírodního amfiteátru, kde se odehraje tradiční představení pod širým nebem. Letos se můžete těšit na operu Rusalka skladatele Antonína Dvořáka.
15
zář
15
zář
Zveme vás na 3. ročník charitativního závodu Běh dobré vůle, který se uskuteční ve středu 15. září 2021 v oboře Hvězda a i tentokrát půjde celé startovné z akce na podporu rodin v tísni. Dětské a juniorské závody začínají v 16.15 hod., hlavní závod v 18.00 (vyzvedávání startovních čísel a registrace na místě od 16.00 do 17.45).
18
zář
18
zář
Zažijte Ořechovku jinak! Pouliční slavnost letos potřetí v Cukrovarnické ulici, před Fyzikálním ústavem. Lidé z Ořechovky, Fyzikální ústav Akademie věd a Střešovický Oříšek opět oživí veřejný prostor čtvrti. Kavárna, výtvarné, fyzikální a chemické dílny, výměna knih, divadlo, koncert, videomapping, prohlídka Fyzikálního ústavu, výstava fotografií, jóga a ping-pong a další.


© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/?den=3 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz