Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Garáže na Prašném mostě

Protože je jedna třetina míst určena rezidentům naší městské části, připravila radnice podmínky, podle nichž bude veřejným losováním (pravděpodobně na červnovém zastupitelstvu) abonenty vybírat:

Zájemci se mohou hlásit buď elektronicky formulářem na této stránce nebo na pracovišti Zón placeného stání v Uralské 4, kde Vám pracovník po zadání údajů do elektronické databáze vygeneruje číslo, pod nímž se budete o místo k parkován ucházet. Žádosti lze podávat od 1. do 20. června včetně. Pokud se přihlásí méně žadatelů než je počet míst, losovat se samozřejmě nebude.

Podmínky pro získání parkovacího oprávnění jsou stejné jako pro získání parkovacích oprávnění v modrých zónách, kvůli omezené kapacitě jsou určené pro obyvatele katastrálních oblastí Hradčany, Střešovice, Bubeneč a Dejvice. Trvalé bydliště spolu s dalšími doklady (technický průkaz) prokáže vylosovaný při podpisu smlouvy - pokud se tak nestane, v losování bude osloven další přihlášený v pořadí. Cena za měsíční užívání je 800 korun. Předpokládaný datum otevření je 1. 7. 2018

Přihláška do losování o stání na vyhrazeném parkovacím místě v podzemní garáži Na Prašném mostě pro osobní vozidlo/motocykl

Žádám o povolení stání na vyhrazeném parkovacím místě v podzemní garáži na Prašném mostě dle § 67 zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích v platném znění, a dle § 25 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích v platném znění.

Vyhrazené parkovací místo žádám na základě trvalého pobytu v Praze 6:

Zájemce 
Titul:
Jméno: *
Příjmení: *
Adresa: *
Město: *
PSČ: * přijaty budou pouze přihlášky z Prahy 6
Katastr: *
RZ/SPZ os. vozidla: *©
Email: © hugo@­seznam.cz, hugo@­hotmail.com
Telefon: * 9 číslic bez mezer
Prohlášení 
Souhlas:   *


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/garaze-na-prasnem-moste ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz