Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Jsmeinline na Ladronce

Sportovní organizace Jsmeinline.cz pod spolkem Ludus Magnus z.s., srdečně zve na sportovní program zaměřený na inline bruslení. Každý je zván na sportovní vyžití pod dohledem profesionálních inline trenérů. 

 

Spolek Ludus Magnus, z.s. připravil na květen 2017 pro obyvatele Prahy 6, konkrétně návštěvníky parku Ladronka, tři akce, které mají za cíl seznámit veřejnost s inline bruslením, vzbudit u nich zájem o tento sport a nabídnout jim tak novou možnost aktivního trávení volného času. Pro ty, kteří se již inline bruslení věnují, bude připraven program, který jim umožní zdokonalit jejich dovednosti.

 

V rámci projektu si budou moci děti i dospělí zdarma zapůjčit bruslařské vybavení a s pomocí profesionálních instruktorů se učit zvládnout základní i pokročilé bruslařské dovednosti.

Mobilní půjčovna inline bruslí bude nabízet široký výběr bruslí, chráničů a helem od značky Powerslide, která je jednou ze světových špiček ve vývoji fitness inline bruslí. Na akci zajistíme 30 párů inline bruslí v různých velikostech (dětské, dámské, pánské), v různých velikostech budou i chrániče a helmy.

Součástí mobilní půjčovny bude i zázemí. V půjčovně budou zároveň připraveny speciální tréninkové pomůcky, které mají za cíl navodit neočekávané terénní situace, které budou mít účastníci za úkol zdolat.

Druhou částí připraveného programu je činnost profesionálních instruktorů inline bruslení, kteří se výuce tohoto sportu věnují dlouhodobě a jejich vzdělání je akreditované MŠMT. Ti se budou aktivně a individuálně věnovat účastníkům akce, budou k dispozici začátečníkům i pokročilým bruslařům všech věkových kategorií. Začátečníky budou seznamovat se základní technikou jízdy na inline bruslích a zásadami bezpečnosti, s pokročilějšími se budou věnovat rozvoji jejich bruslařských dovedností, např. brzdění.    

Jako doplňková aktivita pro ty, kteří si k inline bruslení zatím nenašli cestu, bude připravena možnost vyzkoušet si netradiční sportovní aktivity (indoboard). 

 

Sportovní akce Jsmeinline na Ladronce se bude konat ve třech květnových termínech.

Termíny:         14.5. / 21.5. / 28.5. 2017

Čas:                 10:00 – 18:00

Lokalita:          Park Ladronka – okruh vypich (poblíž OC Kaufland)

Akce bude pro návštěvníky zdarma, nebude vybíráno žádné vstupné.

Těšíme se na velké i malé sportovce, kteří si s námi užijí krásu pohybu na čerstvém vzduchu a naučí se, že být inline může být více než bruslení.

 

Pro více informací navštivte náš web: www.jsmeinline.cz

Email:              info{zavináč}jsmeinline{tečka}cz

Tel:                  731 239 237

náhled souboru


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/akce/jsmeinline-na-ladronce-2017-05-21 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz